Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akinek orvos diagnosztizált...

Akinek orvos diagnosztizált anatómiailag szűk hüvelyt annak milyen kezelése volt és utána milyen volt a szex? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és még szűz. Az egész dolog azzal indult hogy a barátommal próbáltunk együtt lenni. Mind a ketten 19 évesek vagyunk. Mikor próbálkoztunk egyszerüen nem tudott behatolni, mikor ujjazott akkor ia max 1 ujjal jutott tovább de az is fájdalmasan. Tudom ezt gyakran lehet itt olvasni. Miután 2 hónapon keresztül próbálkoztunk más pozitúrákkal, sikosítóval, nagyon hosszú előjátékkal, stb elmentem orvoshoz. A dokinál csak kézzel vizsgáltak először csak 1 ujjal és az is nagyon fájt. A doki azt mondta tényleg szűkebb a hüvelyem mint kellene és a szűz hártyám is vastagabb ezért érzéstelenítő gél és és spray használata mellett (ami mellesleg nem hatott) 2 ujjával felnyúlt és kitágította elvileg de utána napokig fájt mire az elmúlt és megvizsgáltam magam észre vettem hogy semmit nem változott a hüvelyem.Arra vagyok kíváncsi hogy ez normális-e (a kezelés és a hatás egyaránt) és ha valaki átesett már ilyenen neki mi a tapasztalata,de mások segítsége is jól jönne. Az értelmes segítségeket előre is köszönöm.
2010. febr. 16. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

én azt ajánlom, hogy megfelelő izgalmi állapot melett és még pluszban sikosítót használva ujjazzon sokat a barátod, próbálkozzon idővel két ujjal is. Ha türelmesek vagytok, meg fog oldódni a problémád véleményem szerint. Ha megfelelően kitágulsz jó lesz majd a szex. Ha a barátodnak sikerül behatolni, neki biztosan jó lesz, ugyanis szűkebb hüvelyben sokkal nagyobb az inger. Így valószínűleg hamarabb elmegy majd. Viszont így ajánlom hogy még ne az aktust tervezzétek, csak sok sok petting...

Remélem minden megoldódik :)

2010. febr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

ezen nagyon változtatni nem lehet, maximum orvosolnmi kedves lányzó:) www.szexishop.hu ezen az oldalon van egy kifejezetten csajoknak való ital, amit közösülés előtt kakaóba vagy vmi egyéb más italba kell önteni, a neve: Hot Sex. egy nyögő csaj van rajta, nyitott szájjal. ha böngészed felfogod ismerni. ettől a nő beindul, és nagyon akarja a közösüést. a Párodnak pedig a viagrát tudom javasolni..nem azért mert nem áll neki..csak attól oylan kemény lesz a farka, hogy szétver egy vasoszlopot is :)

innestől kezdve szerintem lehet próbálkozni :)) Sok sikert! --Chocky--

2010. febr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Atya világ utolsó...


Persze, egy egészséges 19 éves fiú meg szedjen viagrát. Végülis az agyvérzés, szélütés és májkárosodás kockázata smafu!

2010. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

És ez tényleg hat?

2010. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

banyek már... a szexshoppos cuccok mind kaphatóak gyógyszertárban is, csak más néven és kb tized áron.

Ez a vacak is valószínűleg pár gyógyfű, koffein meg esetleg alkohol keverék...

2010. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Vagy valami vérnyomás növelő cucc, esetleg vérbőséget okozó.
2010. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, sokat segítettetek nekem. A barátom türelmes de engem nagyon zavart ez a helyzet de rájöttem hogy sokak küzdenek ilyen problémákkal és jobb így hogy nem vagyok egyedül. A dokinál is azt mondták a dokinak életében 1 ilyen betege volt a szülésznő meg ilyenről még nem is hallott ezért kenődtem el kicsit. Mindent kösz :) Próbálkozunk
2010. febr. 17. 19:10
 8/14 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat!!
2010. febr. 18. 01:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz azzal h magadnak csinálsz jót,szerintem az is sokat segít!:)
2010. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bar en talalkoznek egy ilyen szuk lannyal,mert nekem meg vekony a peniszem,es meg nem elveztem az egyuttletet emiatt senkivel sem... 20/f
2010. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!