Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok idő mire le tudnánk feküdni?

BingoUniti kérdése:

Sok idő mire le tudnánk feküdni?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15 éves én 17 , és lehet a kérdésben ugy tűnik hogy csak a szex fontos , de nem így van . Nagyon szeretjük egymást , de voltak neki problémái , mint pl:majdnem megerőszakolták , fogdosták ilyenek . És nem mer felém sem közeledni , és én is csak mértékkel . Elsietni sem szeretném ezt az egészet , és jó lenne ha minden összejönne , és egy életre szóló élményt adni neki. Bizalom 100% os , de félek hogy a félelmeitől nem fogja engedni a dolgokat , még a popsifogást is furcsállotta , mivel még úgy nem simogatták mint én neki . Idővel , sok idővel , engedné nekem szerintetek , még nem is a szexet , simi , nyalakodás , stb . 3 hónapja vagyunk együtt de nem merek közeledni felé testileg , nehogy elrontsak valamit .

2015. márc. 26. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan közeledj felé, és mindig kérdezd meg, szabad-e. Sajnos akit ilyen fizikai/lelki trauma ért, az nehezebb eset.
2015. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak teljes bizalom kell. Nekem 3 hónapomba telt kiheverni azt hogy majdnem megerőszakoltak, aztán jött egy srác akivel az első pillanattól kezdve tökéletes minden és már az első együtt töltött éjszakán lefeküdtem vele. Nah jó én már nem voltam szűz, de azért engem is eléggé megviselt a dolog. Szerintem, ha csak lassan közeledsz, felé , és közben gyakran nyugtatod, hogy nincs semmi baj tőled nem kell félnie, akkor megnyugszik.
2015. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszéltetek róla? Mi a véleménye Neki a dologról? Ha Ő korainak tartja akkor fölöslegesen agyalsz rajta. Ha az erőszakolási kísérlet nagyon mély nyomot hagyott benne (lelkileg) akkor nagyon nehéz lesz föltörni ... ott sokszor az érzékiség is kevés.

Ahhoz, hogy lefeküdj vele sosem lesz késő. Jó, mondjuk 5-10 évet a fene se várna egy numerára.

De egy 15 évesnél még ne várd el a dolgot!

2015. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Ezt írta ki nekem az oldal felül! Bizony!


Egyébként meg bármit csinál újdonságot kérd meg hogy szóljon ha kellemetlen rosszul érzi magát vagy egyszerűen csak tegye arrébb a kezedet. Sok idő lesz-e? igen de mégis hova siettek a barátnőd jóformán még kislány!

Egyébként ha mély nyomott hagytak benne a történtek jobb lenne ha azt megpróbálná szakemberrel feldolgozni, mert később a kapcsolat is rámehet meg úgy az egész szexuális élete.

2015. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gublug ***** válasza:
Egyetértek #1-el és #4-el.
2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is most szerettem volna lefeküdni , és sem állok készen ugy gondolom és ő sem . De azért kösszi a válaszokat
2015. márc. 26. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasgass az erogén zónákról, aztán apránként fedezd fel, hogy neki melyek a legérzékenyebb, s a kevésbé érzékeny részek. Aztán a kevésbé érzékenyektől haladj lassan befelé. Mindig csak annyit, amennyi felizgatja, de nem veszi túl tolakodónak. Így idővel ő is egyre többet fog kívánni belőled.
2015. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ultetsd az oledbe,es akkor atfoghatod,simizheted,es o" is oldottabb lesz,de barmennyire is megviseltek ezek a dolgok elo"bb-utobb tul kell rajta lepnie,ugyhogy erro"l is lehet beszelgetni.
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!