Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elbuktam egy szűz csajt....

Elbuktam egy szűz csajt. Alakult, azt mondta szeret, aztán mégsem én kellettem neki. Nagyon szomorú vagyok. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
23F. Nagyon szerettem volna egy szűzzel csinálni.
2015. márc. 28. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
:'(
2015. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért most el kell menned egy fizetőshöz.
2015. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj rám, és ha szimpi vagy, és összejövünk, leszek a szüzed. :D

19/L/

2015. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem volt hülye, és tudta hogy csak a szüzessége kell neked;) Jó nagy farok vagy. Én is szűz vagyok, és mindig leveszem ha csak arra megy ki a játék, hogy szűztelenítsenek. Túlságosan átlátszóak vagytok, és azt az önkontrollt sem ismeritek.:)
2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem akar valaki a szüzem lenni? :D


23F

2015. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szívás. Én is szűz vagyok, de csak olyan lánnyal tudnám csinálni, aki szintén szűz. Sosem lenne gusztusom lefeküdni olyan használt lánnyal, akit már más férfi bemocskolt.
2015. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

oooo... Ricsi Recsi..

Én is szűz vagyok egyedül verem. Lányok, ha kedvet kaptatok ismerkedéshez írjatok!

2023. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!