Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől van az, hogy ha elveszte...

Mitől van az, hogy ha elveszted a szüzességed utána késik a menstruáció? És mennyi késés a normális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagy nem állt még be rendesen amenstruációd és azért nem jön meg vagy lehet hogy állapotos lettél..de ezt igy nem lehet előre állítani...szernitem prbálkozz egy terhességi teszttel..600-700ft a dm ben vagy a rossmannban
2010. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok, csak azt hallottam hogy szokott késni és ezért kérdeztem...
2010. febr. 17. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj az nem függ össze..csak még nem ált be a ciklusod...mondtam 2 alternetíva vagy azért késik utána mert terhes lett vagy még nem állt be:)
2010. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sztem a stressz. :D Főleg mivel foglalkoztat a téma, picit tuti stresszelsz rajta. :)
2010. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül késik.Nekem nem késett,igaz 20 voltam mikor lefeküstem az akkori párommal.Vagyis már szabályos volt a ciklusom addigra.Igazuk van a többieknek.Lehet,hogy azért késik,mert az illető még nagyon fiatal és amúgy sem szabályos még a mensije vagy terhes lett vagy attól fél,hogy terhes lett és ezért stresszel.
2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*lefeküdtem
2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Hiába írja itt néhány nagyon jól tájékozott egyén.
2010. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!