Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek melyikük hü**ébb?

Szerintetek melyikük hü**ébb?

Figyelt kérdés
A csávó aki csak szüzz lánnyal akarja elveszteni( mert neki undorító egy olyan lány aki másférfiakkal volt) vagy az a srác aki csak prostival akarja mert az profi szebb stb... Melyik a hülyébb?

2015. márc. 29. 20:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ő 20 én 19
2015. márc. 29. 21:06
 12/25 anonim ***** válasza:
Én a kedvetekért kettévágnám a legnagyobb hülyének járó díjat.
2015. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mond meg a barátodnak, hogy ha csak csupa szűz lánnyal akar majd lefeküdni (akinek előtte nem volt még senkije) akkor nemsokára már nagyon nehezen fog párt találni magának aki korban hozzáillő is lesz.

A Te felfogásod teljesen rendben van, de egy prostinak fizetni azért a pár másodpercért egy kicsit kidobott pénz az ablakon! :D

2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ elso" finnyas,a masik meg keptelen no"t felszedni.Az elso" hulyebb.
2015. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Adok egy tippet :D Nem fog tetszeni.


Keféljetek egymással...

Szűzzel akarja elveszteni? Hát itt vagy te, hamvas, bontatlan, babahintőporos szűz ánusszal... Őt meg beöltözteted egy gyönyörű modell alkatú prostinak :D


Kölcsönösen segítetek egymás baján :D

2015. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hádejaz ilyen miér' szaporodjon? XD
2015. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

# 15 meredek XD


Ja akár segíthettek egymásnak is.

2015. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen alapon az első. Akkor ő életében csak egy lánnyal lesz? Mert ha neki undorító, hogy egy lány mással is szexelt, akkor nem várhatja el, hogy a lányok ugyanezt elnézzék neki. Ilyen hímsoviniszta f***ságot is rég hallottam. A prosti meg... hát szíved joga. Nem biztos, hogy elsőre azt ajánlanám, de legalább nem akarod elvenni egy lány szüzességét csak azért, hogy nehogy már a te úri farkad más nyomdokaiba lépjen.
2015. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A haverod, aki ide járkál ezt naponta kiírni, akár kérdésben, akár a válaszaiban?

Amúgy mindkettõ gáz. Nem értem, miért csak végletekben kell gondolkodni.

2015. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Úri farkad :'DDD
2015. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!