Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A hétvégére tervezzük az elso...

A hétvégére tervezzük az elso szexet. Mit hogyan kell csinalni? Van vmi jol bevált tippetek?

Figyelt kérdés
Fog verezni? Fog utana fájni nekem?
2015. márc. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem fájt utána is picit... vérezni fog, ez alap.

Vegyetek többféle óvszert, ha a barátod még nem talált megfelelőt :)

Sok sikert :D

16/L

2015. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha meggondolod magad akkor igen fog fájni és vérezni is
2015. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tegyél törülközőt magad alá, persze csak ha nem akarod összevérezni az ágyát és utána mosni ;)
2015. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tippek: be kell dugni a lőcsöt a muffba
2015. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem töcsköljetek egyet
2015. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszadót megcáfolnám, nem alap, hogy vérzik! Nekem nem vérzett és nem fájt. Nagyon fontos, hogy olyan környezetben legyetek, ahol mindketten el tudtok lazulni, ne azon kelljen izgulni, hogy mikor ki nyit be. Legyen hosszú az előjáték, barátod ujjazzon, mert akkor kitágulsz valamennyire és várjátok meg, amíg benedvesedsz! Mindenképp védekezzetek! Vegyetek óvszert, de ne rögtön nagy kiszerelést, mert nem lehet tudni, jó lesz-e. Első alkalomra a misszionárius pózt ajánlom, utána majd lehet kísérletezni, melyik a jó.

Ha a barátod gyengéd és figyel rád, akkor szép emlék marad majd.

17/L

2015. márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!