Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz az hogy egy lány megválto...

Igaz az hogy egy lány megváltozik (nem fizikailag) Miután elvesztette szüzességét és rendszeres szexuális élete van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 15:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ram pl nem igaz, en felesleges idopazarlasnak gondolom a szexet. Mikor rendszeres szexualis eletet eltem, zavart, untam, idegesitett es a francba elkivantam a partnereimet is. Nem prudsegbol vagy egyeb baromsagok miatt, egyszeruen lusta vagyok hozza, ahogy a masikkal foglalkozni is. Szoval nekem az erzelmi reszere is Ö igenyem van. Meg annal is kevesebb :D Szoval nem kell altalanositani. Miota egyedul elek, sokkal kiegyensulyozottabb vagyok, es az eletet is millioszor jobban elvezem.
2017. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Es azt kizartnak tartom, hogy eliornak barkinek is a nemi eletet. Ez nagy valoszinuseggel urban legend. Nem kell minden hulyeseget elhinni, plane nem terjeszteni.
2017. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!