Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én és a barátnöm szűzek...

Én és a barátnöm szűzek vagyunk én (pasi) 17 ö pedig (16) és szeretnénk már lefekudni egymásal volt már minden köztunk csak szex nem. Fájni fog az elsö neki vagy nekem és hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 11:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Neked valószínű nem fog fájni, de neki lehet. Először is mindenféleképpen legyen sok-sok előjáték, hogy megfelelő képpen benedvesedjen. Gumit használjatok, hiszen még mindketten tapasztalatlanok vagytok.Nagyon finoman, óvatosan és lassan vezesd be neki. Ha fáj, inkább vedd ki és még izgasd egy kicsit a kezeddel. Aztán újra. Menni fog!!! De védekezzetek!!! Hajrá!
2008. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elsővel. annyival kiegésziteném, hogy sikositó legyen nálatok, nem biztos, hogy kelleni fog, de előfordulhat. fontos, hogy ne görcsöljetek, egyikőtök se, ha közben bármelyikőtök meggondolja magát, akkor inkább hagyjátok abba, és később (vagy egy későbbi alkalommal) próbáljátok meg.
2008. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

fokozatosan hatolj be es ha latod h faj, allj meg es mozgogj lassan,de ne menj bennebb. ha ezt igy fokozatosan csinalod, nem fog annyira fajni.

ha nincs sikosito, a nyal is megteszi :) es ne csak o legyen nedves hanem te/az ovszer is.

2008. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne splilázzátok túl, történjen meg, élvezzétek :)

Sok idegeskedés és nekikészülés szexben jót még nem hozott :)

2008. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A nyál viszont abszolút nem jó síkosító helyet!!Ez hülyeség!Lehet hogy így is jól csúszik,viszont szegény lányt kiteszed a szádban lévő bacik veszélyének.
2008. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es ugy gondolod, hogy oralis szexnel ovszert kell huzni az ember nyelvere vagy ra kell teriteni egy tescos zacsit a lanyra es azon keresztul kell a szaddal kenyeztetni? Ne vicceljunk ma' ...
2008. aug. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocs,akkor rosszul fogalmaztam,de csak hogy tudd így is rengeteg betegséget át lehet adni a lánynak,azt kihagytam,hogy akkor nem lehet gond ha az illető figyel a higiéniára,vagyis rendszeres fogápolás,ilyesmi,egyébként szar kedvem van amúgy is úgyhogy ne kötekedj,te is próbálj meg normálisan hozzám szólni.Előre is köszi :)
2008. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!