Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek megujjazni magam....

Félek megujjazni magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Lányok, nektek fájt? Nem vérzett?

Hogyan kezdjek hozzá? Milyen testhelyzetben?



2015. ápr. 8. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem,hogy most miért kellett mindenkit lepontozni,aki segíteni akart! Ebben a világban már az is baj?
2015. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle. Lazulj el előtte. Én nem szoktam "megujjazni" magam, de volt egy kis panaszom odalent és a nőgyógyász azt ajánlotta hogy a hátamon feküdjek, a lábaimat hajlítsam be és ha a kúpot nem sikerül felhelyeznem egy kicsit vizesítsem be a hegyét. Nagyon féltem tőle, mert a vizsgálatokon mindig nagyon fájt ha behatolt az orvos. Otthon más volt. Olyan tempóba haladtam "előre" amilyennek jól éreztem. A végén sikerült és nem is volt kellemetlen. Nem vérzett. Furcsa érzés volt egyébként. Jó értelemben.
2015. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne legyen nagy a körmöd mert esetleg az felsértheti a hüvelyt és az fáj am meg ha eléggé nedves vagy akkor nem fáj
2015. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én egy férj vagyok, van egy feleségem is. Néha én is megszoktam magam ujjazni, igen. Férfi létemre. És ha belejössz már nem fog fájni! De nem vagyok se heteró sem semmilyen transzféle, csak néha jó esik ennyi!
2021. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!