Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Úgy vesztettétek el a...

Lányok! Úgy vesztettétek el a szüzességeteket ahogy elképzeltétek?

Figyelt kérdés
Van egy elképzelésem hogy milyen lehet az első, összebújva meg ilyenek de félek hogy nem olyan lesz.
2015. ápr. 8. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A többség nem úgy vezstette el. A valóság nem meseország.
2015. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogy.....nem az én hibámból.
2015. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
50 ezret adok a szüzességedért.
2015. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Az én exem úgy veszítette el és nagyon jó volt neki (az elmondása szerint.) Ismerek olyat, akit szó szerint szétk*rtak... szóval nem tudni. A fiútól függ.
2015. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Nem hittem volna, hogy bilincs meg nyakörv lesz rajtam, de így sokkal jobb volt. :D
2015. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

"Az én exem úgy veszítette el és nagyon jó volt neki (az elmondása szerint.) Ismerek olyat, akit szó szerint szétk*rtak... szóval nem tudni. A fiútól függ."


-->Akit szétk*rtak, annak nem lehet jó? A nők kemény dugásokra vágynak, ne a romantikus filmekből indulj ki.

2015. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy nem olyan lesz, amilyenned elképzeled! Csalódni fogsz a túl nagy elvárások miatt. Ezeket az elvárásokat persze az idióta nő magazinok és hálivúdi romantikus ló.faszok táplálják.
2015. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen
2015. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben.
2015. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltak nagy elképzeléseim, csak annyi, hogy olyannal akit szeretek, nyugodt körülmények között. És ez így is történt. Számomra jó élmény volt. Nem mondom, hogy katarzis, vagy életem legszebb estéje, de jó volt.
2015. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!