Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai 13 illetve 14 éves...

A mai 13 illetve 14 éves lányok miért akarják annyira elveszíteni a szűzességüket?

Figyelt kérdés

Legtöbbször azért hogy így tartsanak meg egy srácot, mert azt hiszik ha odaadja magát akkor szeretni is fogja..

Arról nem is beszélve hogy nem számolnak az esetleges következményekkel. Pl:terhesség, betegség..

YouTube on találtam tegnap egy erről szóló filmet, nézzétek meg ha gondoljátok.

A cime: Bolond ifjúság


2015. ápr. 18. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert menő és trendi elveszteni a szüzeséget.
2015. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
nekem még a gondolata se fordult meg a fejemben annak hogy elveszítsem a szüzességem...14/L
2015. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Azert, mert a "nagyok" leszoljak oket a koruk miatt es igy akarnak bizonyitani

Persze nem minden esetben

2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké nem 14 évesen de 16 évesen én is el akartam és nem azért mert elvárás, hogy már ne legyél szűz, és mert trendi hanem mert érdekelt már évek óta hogy milyen. Mert tudod ahogy elkezd érni az ember elkezdik érdekelni a dolgok és ez nem csak ma van így hanem anyád sőt nagyanyád tudni akarta, hogy milyen érzés...ezért.

A következményekkel való számolás már más téma, az leginkább az alap intelligenciától na meg a felvilágosítástól függ..

2015. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

nem tudom, hogy most vicces ez a kép :D vagy szomorú :/

2015. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én még mindig szűz vagyok 19/L
2015. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%

Mert még éretlenek... Nem fogják fel, hogy ez egy értékes dolog, amit nem szabad akárkinek odaadni...Főleg olyannak nem, akit csak így tudnak maguk mellett tartani...

Én 15 éves lány vagyok, és még csak meg sem fordult a fejemben, hogy már el kéne veszíteni...

Ezeknek a szegény kislányoknak a nevelésükben van a hiba. Nincs kellő felvilágosítás, és ez sajnos nem a gyerekek hibája...

2015. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!