Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik, hogy frusztrációtól,...

Létezik, hogy frusztrációtól, csalódottságtól, kiábrándultságból meleggé váljon valaki?

Figyelt kérdés
31 éves pasi vagyok, az, hogy a fiúk is mozgatnak, már elég régóta él bennem, vagyis tisztában vagyok azzal, hogy bi vagyok, viszont most estem át egy komolyabb szakításon és azt vettem észre, hogy már alig gondolok lányra, egyszerűen nem érdekelnek. Csak csalódást kaptam tőlük. Viszont fiúval meg akármennyire is vonz a szex, egyszerűen nem tudnék kapcsolatot elképzelni. Szerintetek ilyenkor mi van?

2015. ápr. 18. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet ez csak ideiglenes, amíg nem leszel túl rajta
2015. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő. 28 évesen még randim sem volt soha, de eszembe sem jutna a saját nemem felé közeledni.
2015. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Létezik. Egyik ismerősöm (lány) lefeküdt egy fiúval aki elég durva "élményeket" okozott neki. Azóta leszbikus, rá se néz a fárfiakra. :)
2015. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!