Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátomat zavarja, hogy én...

A barátomat zavarja, hogy én már nem vagyok szűz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Én már nem vagyok szűz, őneki azonban én lennék az első. Őt nagyon zavarja, hogy én már elveszítettem. Mit tegyek? 19/L
2015. ápr. 19. 17:39
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
95%
Visszacsinálni nem tudod, beszéljétek meg.
2015. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Vedd el az övét és akkor egyikőtök se lesz az
2015. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem tudsz tenni. Megszoksz vagy megszöksz szituáció.

Nyugtasd a srácot, hogy nem számít mi volt előtte, most csak ő van neked meg hasonló.

2015. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én pl. nem tudnék szűz lánnyal lenni elsőre.
2015. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól fél hogy a korábbi partnereknek nagyobb volt a farka.
2015. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Semmit. Beszélgessetek. Fogadtasd el a tényt. Vagy elfogad így, vagy nincs értelme tovább. Ha zavarja ha nem, megtörtént. De hogy ezt vágja majd mindig a fejedhez ez nem járható út.
2015. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mantis religiosa ***** válasza:
75%

Gondolom, csak beszélgettetek erről, mikor megismerkedtetek. Ha szerelmes beléd el kell fogadni, hogy volt szexuális előéleted. Kevés embernek adatik meg szűz lány. Esetleg gátlásai lehetnek emiatt, hogy elvárásaid lesznek, aminek esetleg nem tud megfelelni. Beszélgess vele ennek az okáról, aztán kiderül, mi van a hátterében ennek a dolognak.


Ha pedig csak az érzésre vágyik, állítólag műtéttel visszaállítható a szűz állapot, valahol olvastam már erről.

2015. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért zavarja. Ha azért, mert fél, hogy ügyetlen lesz, akkor nyugtasd meg, ha azért, mert neki márpedig csak szűz lányok kellenek, nem tudsz mit tenni, cseréld le.
2015. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha zavarja ha nem, nem tudtok ezzel mit csinálni. Lépjen túl rajta.
2015. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
46%
folpack-ozd be az izéd...:D
2015. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!