Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hátramaradt egy darab a...

Hátramaradt egy darab a szűzhártyámból?

Figyelt kérdés

Másfél éve veszítettem el a szüzességem.A hüvelybemenetemtől pár centire van egy hurok alakú bőrdarabka,amibe gyakran beleakadt a tampon,és majdnem egy órán keresztül próbáltam kiszedni,sajnos ez sokszor előfordul.Volt,hogy az ex barátom ujja is beleakadt,és nem kellemes érzés.

Mi lehet ez?

Mellesleg most lett egy új kapcsolatom,és kicsit zavar a gondolat,hogy mit fog szólni az új fiú,ha esetleg ő is észreveszi...


2010. febr. 21. 09:21
 1/4 anonim válasza:

Nem valószínű, hogy a szűzhártyád, mert az nagyon rugalmas, és pont ezért használhatnak a szüzek is tampont, mert a szűzhártya képes kitágulni akkorára, hogy a tampon ne sértse meg. Mivel te meg már nem vagy szűz, így körülbelül kizárnak tartom, hogy az lenne.

Én azt javaslom, menj el nőgyógyászhoz!

2010. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sötétbe nem vesszi észre
2010. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyértelmű a teendő, elmész egy orvoshoz és felvázolod a problémát.
2010. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
milyen alaku volt a szüzhártyád? ha két luk volt rajta attol is lehet
2010. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!