Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évnajánlott elveszteni a...

Hány évnajánlott elveszteni a szüzesseget?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
13-14
2015. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
18
2015. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs az az év. -.-
2015. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
A biológiai, szexuális ismereted, felelősségtudatod, kontrollod az ösztöneid felett legyen nagykorú.
2015. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem gimi alatt érdemes, tehát 14-19éves kor között. Több embert is ismerek, aki csak egyetemi évei során kezdett el ismerkedni/szexelni és bánják hogy elvesztegették a szabad tinédzser éveiket.
2015. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Szeeintem akkor ha mar nagykoru vagy szoval 18 es a felett
2015. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Aztán ki szerint hány évesen ajánlott? Az oldalon válaszolgató Jóska, Pista, Mariska szerint? Vagy a körzeti orvos szerint?

Minimum egy komoly kapcsolat kell hozzá. Szerény megfigyelésem, hogy a legtöbb 20 éves sem tudja még, mi az a komoly kapcsolat.

Jóskapista voltam, sziasztok.

2015. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

minimum akkor mikor már feltudod fogni h milyen következmények lehetnek, elég érett vagy rá és nem azért akarod elveszíteni mert az osztálytárdak azt hazudják h ők már sexelnek és x partnerrel voltak már

megsúgom HAZUDNAk! a sexről hazudnak a legtöbbet az emberek

szerintem egy 14-16 éves nem elég érett a sexhez szellemileg testileg igen

szóval szerintem inkább 18 éves kor körül és hidd el nem maradsz le semmiről ha vársz pár évet!

2015. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vicces kérdés.

A legtöbben azt nyomatják, igen, jöhet a szex, merthogy az mennyire jó már, de amikor az esetleges nem várt következményekkel szembesülnek (pl nemi betegség, nem kívánt terhesség) akkor igencsak meg vannak szeppenve.


Én azt mondom, hogy onnantól lehet szexelni, amikor megérted és felnőtt fejjel te önállóan vállalni tudod az egészet a jó és rossz oldalaival együtt.

2015. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!