Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen korai?

15 évesen korai?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és szeretem és ő is engem. 2 hónapja vagyunk együtt de már régóta ismerjük egymást és nagyon jó barátok voltunk/vagyunk.Ő azt mondta nem igazán fontos neki és vigyázna mert neki már nem ez lenne az első.Korai lenne még? 15/l

2015. ápr. 26. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mai világban?
2015. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai világban? Szégyen hogy az vagy még! Nem csak vele lenne jó, ez jusson eszedbe. Életedben még sok emberrel lesz jó. Nem kéne gyerekként elveszteni.
2015. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, de nem a 15 az ami miatt nem kéne, mert ma már mindenki úgy szokta csinálni, aki teheti

inkább az hogy 2 hónapja vagytok együtt, mert az nagyonnagyon kevés, bármennyi ideje is ismeritek egymást

2015. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A te döntésed. A fiú reakcióját nem tudom hová tenni, ezt úgy kell érteni hogy ő nem szűz szóval csináljátok és te meg le vagy ejtve?


A te döntésed, én nem tenném 2 hónap járás után. de ha szereted, te is akarod és megbízol benne csináld.

2015. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem még bőven várhatsz. Legalább megtudod, mennyire gondolja komolyan a dolgot.
2015. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor megismertem a barátom, és nem tudtuk kivárni (pedig akartuk), hogy 16 legyek, 2-3 héttel a szülinapom előtt megtörtént, de nagyon is örülök neki, spontán jött és fantasztikus volt. Azóta is vele.


A húgom most júliusba lesz 15, de még nagyon picike. Nála például 17-18 korára lehet elképzelni, hogy barátja legyen. Ez a gondolkodásmódján is meglátszik.


Ez egyáltalán nem kortól függ, annyi köthető a korhoz, hogy legalább 13-14 múljon el az ember.


VISZONT te neked ezt most nem kéne még megtenni. Lehet, hogy ismered, de csak 2 hónapja jártok igazán. Ez még kevés. Meg van még rengeteg tényező, de egy ami nagyon fontos, hogy TE EZT TŐLÜNK KÉRDEZED.

Ha igazén kész lennél rá, és te magad éreznéd belülről, hogy akarod, hogy elég érett vagy, hogy nem félsz, mindennel tisztában vagy és alig bírsz ki még egy napot úgy, hogy ne lehess az övé. Ha majd ilyeneket érzel és nem kell mások véleménye, akkor leszel rá készen, de most még BIZONYTALAN VAGY, így ne tedd.

2015. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne csináld 15 évesen! Ez hülyeség.

Én soha az életbe nem csinálnék/csinálok ilyet!

Pasit se akarok!!!!!

2015. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. köszönöm de tényleg nagyon meghatott a nagy betűs szöveg, igazad van , hogy ha már készen állok és nem tudok tovább várni majd akkor fogom.
2015. máj. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!