Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy 13 évesen az vagyok?

Ciki hogy 13 évesen az vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sokan csufolnak piszkalnak azzal hogy 13 évesen szűz vagyok. Érzem hogy készen állok rá de meg nem akarom. Szerintetek is ciki?

2015. ápr. 27. 12:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDD de aranyos. Az lenne ciki, ha már nem lennél az :D szívesen vagdalkoznak azzal az emberek, hogy " a pinán nincs reset gomb." Ebben igazuk van, de sztem nem mások megjegyzései miatt kéne tenni ezt vagy azt, hanem saját magunk miatt.
2015. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te most szívatsz minket, vagy ezt most komolyan kérdezed?


A válasz a leglogikusabb a földön. Aki 13 évesen önszántából nem szűz ott bajok vannak és sokat ott rontják el az életüket, hogy 13 évesen szeretkeznek.

2015. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kicsikém...
2015. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de h ciki az a ciki h már nem lennél az ha nem akarsz ri b@nc lenni és kqrv@ várj még vele! fiatal vagy még ehhez mind testileg mint szellemileg
2015. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Jelentettem a kérdésedet, mert kamu, és amúgy nagyon szar volt.

Modernátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2015. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!