Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Gáz" ha 21 évesen nem volt...

"Gáz" ha 21 évesen nem volt még barátnőm és még szűz is vagyok?

Figyelt kérdés
Engem zavar, nagyon is . Nem vagyok kocka, se dagadt se cingár, semmi ilyen. Sportoló vagyok, heti 15 edzés + meccs,versenyek , csinálok mindenfélét.. . Hogy csúnya vagyok-e azt nem tudom megmondani :D Már elvesztettem a fonalat hogy miért nem jön össze semmi..

2015. ápr. 29. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, majd találsz valakit.
2015. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért hiszi mindenki gáznak? Amikor eljön az idő, majd lesz..értem h zavar, de nem gáz..
2015. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Egyáltalán nem gáz ne aggódj! Majd lesz valaki, akinek felkelted az érdeklődését :)
2015. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
haha 21 éves vagyok, nem volt még barátom és szűz vagyok, pacsi! :'D amúgy tényleg nem gáz :)
2015. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondogatom magamban már pár éve hogy lesz valaki.. Mégse.. Volt is most valaki akivel össze jöhetett volna de elutasítottam mert túl fiatal volt(nem csak a korára gondolok), nem működött volna sajnos .
2015. ápr. 29. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
nem gaz :) lesz majd egyszer valakid csak turelem, es vigyazz nehogy ugy jarj hogy van a kozeledben olyan akinek tetszel csak te nem veszed eszre...:)
2015. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bezzeg ha 1 15 éves lány írja ki az ellentétjét akkor l hordjátok minden féle ribizlinek! am extra nagy lézer vagy!
2015. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lúzer vagy? Biztos írják mindjárt páran mert az az elmélet manapság hogy fiú, 20 év felett szűz az biztos selejtes.


Ne aggódj ha tényleg sportos vagy befognak találni a csajók elöbb-utóbb.

2015. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

vedd úgy hogy nincs időd csajozni :)

meg ha nagy elvárásaid vannak.... "kicsit" nehezebb lesz összefutnod vkivel!!! /sokaknak nem is sikerülxD/

2015. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!