Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le akarok feküdni vele de...

Le akarok feküdni vele de félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt.Én még szűz vagyok,de a barátom már régen nem.Tudom hogy iszonyatosan kíván,és én is kívánom őt,de félek a szextől.A bátnőmnek nagyon fájt az első,és vérzett is.Félek hogy nekem is ez lesz,főleg ha nem tudja megvárni amíg én is élvezem,és nyöszöröghetek a erőteljes tolásaitól.Attól tartok hogy nem lesz gyengéd,és mem akarok majd többet lefeküdni vele.Nektek milyen volt,mimdig vérzik az első után?Mennyire fájt?

2015. ápr. 30. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
olyan volt mintha gyilkolnának, senkinek nem ajánlom. Maradj szűz inkább örökre.
2015. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyentol tartasz akkor gratulalok a parvalasztashoz...
2015. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt.. Bár kicsit ittas voltam és férfi vagyok..
2015. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg egy valós probléma lehet, amitõl tartasz, akkor ne is feküdj le vele! Sõt, nagyon semmit ne csinálj vele...ha egy igazi komoly szeretetteljes kapcsolatban élsz majd egyszer, ahol a pároddal kölcsönsen figyeltek majd egymásra és bíztok egymásban, akkor ilyen probléma nem fordulhat elõ.

Ha valaki igazán szeret téged minden erejével azon lesz, hogy kellemesen érezd magad és azonnal abbahagyja,lassít, ahogy fájdalmat érzel.

2015. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kiahgytam, hogy nekem egyáltalán nem vérzett. Fájni fájt, de párom nagyon lassan és óvatosan csinálta, amíg meg nem szoktam és én is élvezni tudtam.
2015. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 30. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, én is paráztam de rájöttem hogy nem is volt miért. Ha odafigyel a partnered már az elsőt is élvezheted :)
2015. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem a pasira kellene ezt hagyni, hanem a barátnőddel vetesd el. Az ideális az lett volna ha együt veszítitek el. Kell egy vibrátor vagy valami és másnapra már el is felejted hogy ezért paráztál.
2015. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!