Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiú-szűz lány. Hogyan...

Szűz fiú-szűz lány. Hogyan kezdjünk hozzá? Ötletem sincs mit hogyan csináljak, mindenképp azt szeretném hogy a lánynak jó élmény legyen. Attól félek nagyon elbénázom.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. F.
2015. ápr. 30. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

"Ötletem sincs mit hogyan csináljak"

Ember! Akkor mi a lófsznak akarsz dugni ha még ennyit sem tudsz?!?!?!?!

2015. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 k.akos99 ***** válasza:
98%
"A szex olyan, mint a billiárd - van dákó, golyó, lyuk, és a fehérnek nem szabad a lyukba mennie"
2015. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem mondod... :)
2015. ápr. 30. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Petting volt már?

Amúgy meg az előjáték a lelki mindennek. Légy finom óvatos, és ha kellemetlen neki akkor hagyd abba.

2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, volt petting
2015. ápr. 30. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindkettőtöknek az első, az a legjobb, hiszen együtt fedezitek fel a szex minden területét. Viszont!

Neked az a dolgod, hogy nagyon vigyázz rá! Az első fáj a nőknek, de ha rendesen felizgatod, akkor ez elviselhető lesz, és hamarabb átfordul élvezetbe.


Pár jó tanács:

- Egy percig ne sajnáld a szavakat arra, hogy dicséred a testének minden porcikáját amikor bontod le a csomagolást.

- Lassú simogatással kezdjétek, először csak ruhán keresztül. De ne feledd, együtt a legjobb! Ahol te jársz, úgy fair, ha ő is eltévedhet arrafelé.

- A csók után térj át a fül és a nyak találkozására. Ez egy univerzális erogén zóna a nőkön (sokan szeretik: nyak és kulcscsont puszi).

- A melleket ki ne hagyd! Ott jó pár percet eltölthetsz a felfedezésével, s egyből dupla időd is van, mert gondolom ikrei vannak. A bimbók nagyon érzékenyek, s sok nő már attól is orgazmust tud átélni, ha csak a mellbimbóival foglalkozol.

- Szépen lassan haladj lefelé a hasán át a szeméremdombjáig, majd (ha még fent van a bugyi, akkor lehelj egy kis forró levegőt az amúgy is akkorra már remélhetőleg tüzes területre). Csókold a puncijár bugyin keresztül, majd csókold meg a comb és a szeméremdomb találkozását! Imádni fogja! ;)

- Ha most azt hiszed, hogy lekerül a bugyi, nagyot tévedsz... csókold végig a combja belső oldalát a hajlatig, amit addig is cirógatsz (nem csiklandozod, cirógatod).

- Ösztönösen szerintem érezni fogod a levegővételéből és a testének a rezdüléseiből, hogy mikor áll készen a leleplezésre. Itt a legerotikusabb, ha a fogaiddal húzod le a bugyit, de most a kezeid is megteszik.

- Ezután mikor eléd tárult a már remélhetőleg nedves puncija (síkosítót azért nem árt bekészíteni, de ne mentolosat vagy egyéb marhaságot, csak mezei natúrt).

- Mikor a nyelveddel kicsit izgattad (kérdezd, hogy mi esik neki jól.), akkor szépen mássz rá misszionáriusban, majd csókold meg, és nagyon lassan és óvatosan helyezd be a farkadat a hüvely bejáratához.

- Szemkontaktust ki ne hagyd!

- Nagyon lassan toljad befelé, közben kényeztesd tovább, csókold. Ha jobban felszisszen, állj meg, de ne húzd ki, csak állj meg, és simogasd, csókold tovább.

- Innentől már szerintem menni fog, csak figyelni kell a reakcióit, mi esik jól neki, és mi nem, ezek meg eléggé ösztönösek szerintem, bár fene tudja.


Én a férfi oldalt írtam le, hogy én hogyan csinálnám.

Sok sikert!


Egy szintén szűz fiú! ;)

2015. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6, kihagytad, hogy azért bedugás előtt egy gumit húzzon magára :)

szerintem a foggal bugyilehúzás nem szexi, de az írás többi része jónak tűnik :)

2015. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
#7-es: Ez tényleg kimaradt, bár szerintem elég lesz csak a farkára húzni, de ha biztosra akar menni, akkor csinálja úgy, ahogy te mondod. ;)
2015. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!