Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal nemrégiben megpróbá...

Barátommal nemrégiben megpróbáltuk a szexet, de nem ment, ez miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátommal nemrégiben megpróbáltuk a szexet es hat. Csak 2/3ig ment be. (Szűz vagyok) Ott megakadt es iszonyatosan fájt. Mindketten akartuk, nedves is voltam rendesen, es nagyon odafigyelt ram, nagyon óvatos volt. Anyum is megkerdeztem, es máshol is rakerestem már, de nem találtam semmit, pusztán ezért itt keresem a választ. Az most a szuzhartya vagy miért van ez? Kérlek ne nézzetek hülyének, tapasztalatlan vagyok még.

##szűzesseg
2015. máj. 1. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem illetek össze szexuálisan.


Megoldás: nyitott kapcsolat. Te keress egy kifarkú szeretőt, ő meg egy nagylikú alkalmi ribit.

2015. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Lehet,hogy nehezen szakad át a szűzhártyád. Valakinek erősebb és jobban fáj. De valamikor túl kell esned rajta,ez senkinek sem kellemes.

Ne hallgass az első válaszolóra. Nincs veled semmi probléma és minden rendben lesz,csak ne adjátok fel elsőre. Ne görcsölj rá,a párod meg próbálja elterelni közben a figyelmedet valami kellemes dologgal.

Pl érzéki csókkal,simogatással,nyalogassa a melledet,vagy ilyesmi,hogy ne pusztán a fájdalom járjon a fejedben.

2015. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja igaza van a másodiknak. Ikább szenvedjetek és pazaroljatok el éveket. :) Előbb-utóbb a barátod vagy te leszel az akinél elszakad a cérna. Szerintem ne várd meg amíg ő cserél le és töri össze a szíved.
2015. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kólásnak túl sok lehetett a higító.

Próbálkozzatok, használjatok esetleg sikosítót.

Nekünk is hasonló problémánk, de megoldottuk, és azóta nagyon jó :)

2015. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek normális válaszokat. Nem arra vagyok kíváncsi, hogyan es miért dobjam a barátom, hanem hogy esetleg tudnátok e segíteni. Köszönöm
2015. máj. 1. 09:35
 6/12 A kérdező kommentje:
#2, #4 köszönöm :)
2015. máj. 1. 09:41
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is egy kis sikositót használjatok.És ne görcsöljetek rá,ha megvan utána már menni fog :)
2015. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az első alkalomnál még két pohár bor is volt. Kicsit még jobban feloldotta a gátlásaim.
2015. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt az első, aztán a következő már csak egy icipicit, utána meg már egyáltalán.

Pedig fel voltak készülve rá, fel voltam izgulva, mégis fájt. De utána újra megpróbáltuk, aztán megint és mondom a harmadik alkalommal már csak élveztem az egészet.

Nektek is ezt tanácsolom. Ne hagyjátok itt abba, legyen meg a kellő előjáték és próbáljátok újra.

2015. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Esetleg próbálj meg te irányítani. Te jobban érzed, hogy meddig jó és meddig bírsz elmenni a dolgokban. Más póz is segíthet. Ja és esetleg egy kis síkosító sem bánthat (függetlenül attól, hogy mennyire vagy nedves... az a cucc NAGYON csúszik).
2015. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!