Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagy még?

Szűz vagy még?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le a korod és nemed is :)

2015. máj. 9. 18:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Én el akartam venni egy fiú szűzességét, de beijedt és mégse akarta....
2015. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
31-es. Az enyémet elvehetnéd!
2015. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Mennyi nyomi srác van itt :D haha ennyire oda vagytok a szüzességetekért :D Bárcsak valaki elvenné huuuuu . Picit gondoljátok átt ezt az egészet, mert ha ennyire rá lesztek feszülve a dologra, szinte biztosak lehettek benne hogy nem fog össze jönni, sőt ha össze is jön nem fog felállni a farkatok :D Tudom miről beszélek, én is hasonló helyzetben voltam, de már így utólag csak nevetek azon mennyire egy kis bénázós nyomulós hülegyerek voltam, csak azért, hogy végre egy punciba nyomhassam a farkam :D Szóval ne parázzátok túl ezt a dolgot, nem attól fogtok mgeváltozni hogy végre elveszítitek a szüzességetek, hanem majd attól ha ki tudtok építeni egy párkapcsolatot egy lánnyal. Egyébként én azokat az embereket, akik képesek prostihoz menni hogy elvegye a szüzességüket én ugyan úgy szűznek tartom, az nem ér semmit! Nem a lukbadugáson van a hangsúly, ha kimész az erdőbe, és hazaviszed a döglött szarvast attól még te nem leszel vadász!
2015. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
33-as. Írjál még hogyan csináljuk. Hogyan lehet a szürkeségből kilépni? Amikor nem látnak meg soha. Amikor egy napra visszagondolva csak elfordított fejekre emlékszel. Ha annyira könnyű a párkapcsolat írd le.
2015. máj. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
33 as vagyok. Tudom hogy amiket többen is hangoztatnak üres szavaknak hangzanak, hogy változtatssatok, a hozzáállással van a baj... de ez van, próbáljatok másképp gondolkodni, ha úgy érzitek hogy a külsőtökkel nincs baj ,bár szerintem a külső az tök mindeggy milyen. De ennek pont ez a lényege, ti jöjjetek rá, ne várjátok a sült galambot a szátokba. Csak rajtatok múlik, nincs olyan hogy csajozós duma, meg tuti tipp, jöjj rá. A Punci fantasztikus
2015. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
33-as. Dumálás megy csak nem értem mert egy lányt sem érdekel. Nekem van olyan barátom aki odamegy a lányhoz és azt mondja: Na jössz e? És a lány megy. Táncolnak és két perc múlva akár a fenekét is fogdoshassa. Én ha egy órát nyomom akkor sem menne el táncolni de sehova sem. Vagy volt, hogy úgy gondoltam most laza leszek és én oda megyek pár nőhöz és csak annyit mondok: jössz? Volt aki leordított, hogy mit képzelsz? Érthetetlenek a nők!!
2015. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

33 vagyok. A barátodnak biztos magabiztos a kisugárzása, ez mellett lehet, hogy jóképűnek is mondható, mert azért az elég ritka hogy csak úgy lepattannak az emberrel a csajok :D

Jó lenne ha tudnál magadnak szerezni egy kis siker élményt hogy picit másképp láthasd ezt az egészet.

2015. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Még szűz vagyok. 18/L Remélem eljön az igazi,akivel megtörténik és nem bánom meg, még kapcsolatom se volt, sajnos.
2015. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
33as: kedves utolsó, pont múlt hét péntek esett meg velem, hogy egy hozzád hasonló korú lány a vonzáskörömbe tévedt :) Bár jól elszórakoztunk, volt egy kis petting, de a végén szépen leépítettem a dolgot, úgy éreztem nem lett volna szép dolog egy kiváncsi tinilányt kihasználnom, annyira érezni az ilyen korú lányokon hogy a szerelmet keresik :) egyébként , jól teszitek. ha szerelmetesek vagytok egymásba, sokkal csodálatosabb dolgokat élhettek átt, a puszta testi kielégülésnél.
2015. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
amúgymeg biztos hogy eljön az igazi :) hisz még csak most kezdődik számodra az élet :D Bárcsak újra én is 18 lehetnék, mindent ugyanígy csinálnék :D
2015. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!