Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre lefeküdjünk egymással?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. már 10-11 hónapja járunk együtt és nagyon szeretjük egymást,volt már petting,de sajnos mikor ujjaznám fáj neki,pedig általában nagyon nedves,alig merek benyúlni neki ,mert folyamatosan elhúzódik és nem akarom hogy fájón neki,de sajna így is úgy is fájni fog...

Többször elhatároztuk hogy megtörténik majd a sex,de aztán mindig visszahátrálok,mert tudom nincs felkészülve és ezt ő is tudja,mert erre mindig azt mondja hogy: "valamikor akarom,valamikor nem,félek tőle."

Tudom hogy a lányoknak nagyon fontos az első én ezzel teljesen tisztában vagyok,de úgy sem lesz ez egy "happyend". Mondtam neki hogy fájni fog neki(ha már az ujjazás fáj akkor ez is fog) .Mielőtt félre értitek itt nem arról az ostoba kérdésről van szó hogy” elhagyjam-e vagy sem” még jó hogy nem hagyom el, mivel imádom. Tudom lesznek a válaszok közt olyan jellegű kommentek hogy lelki ok miatt nem mer lefeküdni velem,de a majdnem egy év szerintem elég kéne hogy legyen a biztonságérzetéhez ,a „türelmetlenségemnek” van még néhány oka: pl.:


- eddig csak én nyúltam hozzá,ő még egyszer sem

hozzám

(Néha megfogja ott lent:))


- mikor együtt vagyunk nagyon sokszor úgy viselkedik mintha egy fa darab lenne és nem azt mondom hogy mindig ez van,de nagyon sokszor megfeledkezik rólam,ami azért elszomorít,főleg hogy nem is elégit ki semmilyen formában. (Biztos vagyok benne,hogy élvezi)


Lehet hogy voltaképp türelmetlen vagyok,de már nagyon várom az elsőt.

Fizikailag mindketten érettek vagyunk rá.

A poénkódoknak előre is köszönöm hogy voltak ,oly aktívak és szenteltek rám annyi időt, hogy elolvassák a történetemet ,sőt még ki is fejezzék az értelmetlen,ostoba véleményüket.

Akik pedig komolyan veszik és figyelmes, praktikus válaszokat adnak azoknak valóban megköszönném. :)


2010. márc. 2. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom h tök jo h valaki normális kérdést tud felteni és érdekli a mások véleménye értelmes dolgokrol:P(Y)erről bitos elkel beszélgetnetek és ha még nincs kész rá ak egy kicsit várj még előbb utobb bitos öszejön:P14F vok a bnőmel nekünk éis voltpeting,orál.beszélgetünk miis a sexről de őis aztmondta h még nincs készre és h várjunk.és sztem megéri várni főleg ha szereted:P
2010. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ez abszolút normális.

nem írod, hány évesek vagytok, de gondolom tizenvalahány. minden, amit írsz a lánnyal kapcsolatban, teljesen normális. az is, h nem mer hozzád érni, meg h inkább mozdulatlan marad, ha csinálsz vele valamit. ez azért van, mert zavarban van, bizonytalan, ha te ketdeményezel, azt élvezi, viszont nem fog kezdeményezni, mert nem tudja, mit csináljon. semmit nem akar elrontani, és fél!

ha nem kényszeríted, nem fog lépni, ha kényszeríted, csak azért se... valahogy úgy kell sugallnod neki, h mit szeretnél, h ne érezze úgy, h ráerőltetted. és legyél vele nagyon türelmes [bár szerencsére te eleve annak tűnsz :)], mert még eltarthat egy ideig, mire bármire is hajlandó, nem is feltétlenül lefeküdni veled.

de bízik benned, úgyhogy ha vársz még, előbb-utóbb tovább fogtok lépni :) hajrá! :)

2010. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok a barátommal csak mi 5 hónapja járunk és nekem nem fáj csak nem hiányzik az életemből és vhogy nem motivál nagyon semmi sem h hozzányúljak:s
2010. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Szia! Még szerintem várjatok egy kicsit, előbb utóbb úgyis megtörténik,azt hiszem a ti esetetekben utóbb de lehet hogy ez hosszútávon nem is baj,sőt...Az,hogy nem tesz semmit azért hogy neked jó legyen szerintem azért érthető,mert mivel fél igy magára figyel még nagyon,előbb megkell tanulnia magára figyelni,aztán tuti h sor kerül rád is,de ezt meg kell értened.És amúgy beszélj vele sokat erről=) az jó,legalábbis szerintem
2010. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

20.22-Köszi a választ:) Am. én 16, ő 15!

20.55-Től kérdezném ,hogy mért is nem motivál semmi hogy hozzá érj? Ez elég furának hangzik.

2010. márc. 2. 23:15
 16/21 anonim válasza:
100%

15 éves lánynál normális, hogy fél 10 hónap után is. Nincs rá felkészülve, fél, nem akarja 15 évesen elveszteni. (Szerintem is korai 15 évesen) Amit tehetsz: simogasd, közben bókolj, hogy növeld az önbizalmát. Simogasd, simogasd, (fokozatosan) egyre bátrabban! :) Hatásos felvezetés.

Ha feloldódik, mindig kicsit jobban fogja hagyni magát.

Azért drukkolunk! :)

2010. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
20.55 vagyok. sztem azért nem motivál semmi mivel félek én is,de az ember minden újtól fél.pedig nagyon szeretem a barátom.de egyszer midnen lány elszánja rá magát ki előbb ki utóbb
2010. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben ,azért én is szurkolók nektek:-)
2010. márc. 5. 07:57
 19/21 anonim ***** válasza:

Furcsa,16 éves vagy,ahogy írtad,gondoltam,hogy fiatal vagy,viszont szépen,érthetően fogalmazol,szimpatiksu srác vagy,de komolyan.Türelmes vagy vele meg minden.

Amúyg magamból kiindulva fél,mert új dolog,szerintem feksév közben kezd el csókolgatni,simogtani,és a csókokkal haladj egyre lejjebb..Ha már neked áll,viccesen megmondhatod neki,hogy segíthetnél nekem.. :) Csak nem sérőtidk meg..És biztathatod arra is,hogy nem fog annyira fájni az első,ha elvan lazulva.Azért fáj az újjazás is,mert ösztönösen zárja az izmait,így nehezeben "jutsz be".Lazuljon el telejsen és élvezzze a dolgot,ne parázzon.Te meg légy türelmes,míg oda nem adja neked azt amit minden lány féltve óv,és csak a legfontosabb embernek adja oda. :) Hidd el,geéri rá várni,főleg,ahogy olvastam,szereted a lányt!

Sok boldogságot,kitartást és majd jó szexet,ha eléred! ;)

18/L

2010. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Bocsi,van egy pár helyesírás hibám,de remélem el tudod olvasni..

*fekvés

*megéri

Ezek voltak amik nagyon kitűntek nekem. :)

2010. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!