Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Naon ciki h 16 évesen még...

Naon ciki h 16 évesen még nemvolt barátom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
18%

K_rvára az. Szánalmas vagy.


És most is itt irkálsz, ahelyett, hogy a diszkóban kelletnéd magad.

2010. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagy vagy lány vagy vagy?

amúgy nem gáz szerintem... nekem 20 évesen lett először és nem vagyok menyétfejű szörnyeteg

2010. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
A ciki az, ahogy a "naon"-t írod. Az, hogy még nem volt barátod ennyi idősen, arra inkább csak büszke lehetsz, pláne a mai világban, ahol mindenki összefekszik mindennel(kivel). De ha mindenképp akarsz, akkor olyat keress, akiben bízol, és nem csak potenciális szex-partner.
2010. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te annak érzed,akkor igen,de ha nem,akkor nem.Ne mások véleményétől tedd függővé a saját boldogságodat.Különben az a ciki,ha valaki leszól másokat,de a saját szerelmi életét rendezni túl béna.Nah,ez a ciki.
2010. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gáz.

Kinek mikor,hogy jön. :)

2010. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szesze ***** válasza:
nem gáz, csak nyugisan élj. Érezd jól magad s majd lasan jön minden magától. Hidd el .hogy nem olyan nagy szám, egy idő után már normális lesz, hogy van barátod. Addig is élj, és foglakozz magaddal.:D
2010. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Dehogy gáz, tök jó vagy. Nem leszel olyan r.banc mint akik 14 évesen vesztik el a szüzességüket...
2010. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
41%
Naon
2010. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok énis és lány. Lassan átlépem azt a 17es küszöböt. Nekem sem volt még barátom, de őszintén szólva nem is nagyon hiányzik. Jó persze, jó lenne néha valakihez hozzábújni és szeretgetni, de most túl szabadvágyónak érzem magam ahhoz, hogy legyen...meg hát majd jön magától :) És ha ettől szarul érzed magad, gondolj arra, hogy én még sose csókolóztam senkivel xD Na ez a gáz.xD
2010. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt, legalább te nem olyan vagy hogy akárkivel össze jössz.
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!