Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy tudom, hogy amelyik férfi...

Úgy tudom, hogy amelyik férfi már nem szűz annak ha áll a nemiszerve akkor a makk látszik, de a barátomnak nem látszik a makk, akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 19:06
 1/10 anonim válasza:
96%
lehet,hogy túl nagy a fitymája..húzd le a bőrét és látni fogod.egyébként ez nem függ a szűzességtől.
2008. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy hülyeség! Nem attól függ, hogy kinek mi látszik, hogy szűz-e vagy sem.
2008. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Mostanában sok az ilyen kamu kérdés.

Vagy az emberek lettek butábbak... mindegy.

Ha már rendesen 'áll' a nemi szerve, de nem látszik a makk, akkor fitymaszűkülete van! Orvos!

2008. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ez nem függ ettől. :)
2008. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
A makkról le kell húzni a bőrt, és akkor látszik a makk. De itt valószínűleg fitymaszűkületről lehet szó. Irány a doki!
2008. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

baromság.


teljesen egyedi, hogy kinek mennyire csúszik hátra a fityma teljesen merev pénisz esetén.

2008. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pl csak akkor csúszik le teljesen, ha már benne vagyok csajban.

De honnan hallottad ezt a marhaságot amúgy? Nekünk nincs szűzhártyánk ami elszakad :D

2008. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy írták, valószínűleg fitymaszűkülete van a srácnak. Nem mindig műtik meg, de ha szorítja vagy egyéb gondjai vannak akkor menjen orvoshoz.
2008. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Úgy látom még mind a ketten szűzek vagytok.Tehát,ha a fiúdnak akkor mikor erekciója van,nem csúszik hátra a fitymája,bizony neked kell kézbe venni a dolgokat és hátrahúzni.Egészen addig míg az egész makk ki nem szabadul.De vigyázz-ne lepődj meg ha azt látod,hogy"túrós" a makk.Fiatal fiúknál ez nagyon gyakori,pláne ha nem tisztítják meg rendesen a zuhany alatt.Egyébként egy tapasztalt nő nem is engedné meg,hogy egy ápolatlan pénisz hatoljon belé.mert olyan hüvelygyulladást lehet tőle kapni,hogy na!Sok sikert!
2008. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olvastam. A barátom nem szűz, és nincs szűkölete se, ezér volt furcsa nekem is ez az egész
2008. szept. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!