Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdhetek ugy a barátommal...

Lefeküdhetek ugy a barátommal hogy nem voltam nőgyógyásznál? Anyum szerint menjek el dokihoz.

Figyelt kérdés
és szülő nélkül hogy lehet elmenni dokihoz?vagyis bemenjek a kórházba és ott kérjek időpontot?
2008. szept. 14. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így csinálja szinte...mármint,hogy nem mennek el nőgyógyászhoz. (persze nem azt mondom,hogy ez a követendő példa)


Van itt 1 kérdés,ami azonos a második kérdéseddel.

2008. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2008. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lefeküdhetsz vele, de szerintem érdemes előtte meglátogatni a dokit.
2008. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi nőgyógyászati problémád (pl. menzeszgondok, folyás, stb.), és nem is akarsz tablettát feliratni, akkor szerintem nem kell csak azért elmenni orvoshoz, mert el akarsz kezdeni szexuális életet élni. Hiszen ez nem betegség! :)
2008. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként, ah mégis elmennél az orvoshoz, nem kell kísérő ahhoz, hogy elmenj orvoshoz, nőgyógyászhoz sem! TB kártyával együtt bemégy, és vagy kivárhatod a sort, vagy kijön az asszisztens és ad időpontot.
2008. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy dokit, szerezd meg a telefonszámát és telefonon jelentkezz be hozzá. Amikor mész hozzá, ahhoz nem kell feltétlen anyukád is, de előtte megkérdezheted tőle, hogy ő kit ajánlana.
2008. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Az elsőnél nem árt egy tapasztalt,idősebb nő,pl.az anyukád,aki elkísér és kint megvár.

Én először az akkori barátom anyukájával és húgával voltam.

Lehet,hogy az anyukádnak van is magán dokija.

Amúgy nem muszály,de akkor használjatok óvszert.

Van olyan magánorvos,akinél időpontot kell kérni,van amelyik érkezési sorrendben v.sorszám alapján fogad,ezek fizetősek és van nálunk SZTK,ahol ingyen megvizsgál épp amelyik ott van.Kérd anyukád segítségét,ha már ő hozta fel a témát!

2008. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
És mit mondanál a dokianak? Hogy le akarsz feküdni barátoddal? Biztos mosolyogna egyet és megengedné:)
2008. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek!!Ha mindenki dokihoz menne csak azért mert le akar feküdni a pasijával sose kerülnék sorra a nőgyógyászaton:)ha nincs betegségre utaló jel akkor elég ha beszélgetsz a dologról egy tapasztalt emberrel.
2008. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs bajod, és elég a gumi a védekezéshez, akkor nem kell menni.

De ilyen idősen azért illene évente elnézni oda... nem?

2008. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!