Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász megtudja állapíta...

A nőgyógyász megtudja állapítani a szüzesség időbeli elveszítését?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és már 16 évesen elveszítetem a szüzességemet.. akivel együtt vagyok most a szüleim úgy tudják hogy vele veszítetem el, és most anyum nőgyógyászhoz akar vinni..a kérdésem az lenne, hogy a vizsgálat alatt kiderülhet az, hogy én már sokkal régebben elveszitetem?
2010. ápr. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak azt hogy szűz vagy e vagy sem.
2010. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom mit képzel anyud de a nőgyógyásznál pőofára fog esni, mert EGY: ami 18 éves korod után történik veled azt nem mondhatja el hozzátartozónak, hisz köti az orvosi titoktartás.KETTŐ. kivételt képez az ha korlátozottan cselekvőképes vagy gyámság alá vagy vonva. Szerintem az egyik se állja meg a helyét.


Ne izgulj. Légy boldog és sajna anyuci koppani fog.

2010. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából még azt sem, hogy szűz vagy-e. Hiszen a szűzhártya akár sportolás közben is elszakadhat.
2010. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy akar vinni? Már nem gyerek vagy hogy engedelmeskedj. Amúgy már magadtól is el kellett volna menni mert felnőtt vagy ráadásul szexelsz, a saját biztonságodról van szó (szűrések). Amúgy hogy gondoltad hogy megállpítja te mikor vesztetted el? Evidens hogy ez nem tudja megcsinálni.
2010. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak bűnügyi nyomozás és iratok hatására adhat ki információt.
2010. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Először is tényleg el kellene járnod a nőgyógyászhoz, ha nemi életet élsz, hiszen ez a Te érdeked is... Én sem tudok olyat, hogy az idejét megmondja... A második kedves válaszadó annyiban tévedett, hogy nem csak 18 év alatt köti az orvost a titoktartás, ha kevesebb vagy akkor is kötné, és ahogy a válaszadó írta, ha részben, vagy teljesen korlátozott cselekvési szabadságában, vagy gyámság alá van valaki vonva akkor adhat ki információkat, és akkor is csak a törvényes képviselőnek...

Az a lényeg, hogy ne aggódj... ezt ő már csak akkor fogja megtudni, ha Te elmondod neki...

2010. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de az évenkénti rákszűrésre amúgy is el kell járnod!
2010. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!