Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok és nagyon...

17 éves lány vagyok és nagyon gátlásos, jól jönne pár jó tanács. Mit tegyek, hogy könnyebben felszabaduljak?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és több, mint fél éve van barátom. Orál már volt, de csak az én részemről, bár a barátom is nagyon szeretné, én iszonyúan szégyenlős vagyok és nem merek előtte teljesen levetkőzni, pedig mindig csak dicsérte a testemet, egy rossz szava sem volt, de sajnos a bugyi így is mindig fent maradt. Magam sem tudom miért, de olyan rossz belegondolni, hogy ő mit gondolhat rólam így... szőrtelenítés meg minden, vagy hogy egyáltalán hogy nézhetek ki.

Nagyon gátlásos vagyok ilyen téren, nehezen szabadulok fel és jól jönne pár tanács. Előre is köszönöm!


2010. ápr. 6. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
huzz le 2 felest mielött taliztok ^^ :D
2010. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Ne legyél az. Ennyi.
2010. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az italos dolgot már próbáltuk, volt mikor pezsgőztünk vagy boroztunk, tényleg jó volt és majdnem sikerült is, de csak majdnem..:/
2010. ápr. 6. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el,ha a pasi szeret akkor lassan bevezet a dolgokba. (ha nem szűz)
2010. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
ha már fél éve együtt vagytok akkor miért szégyelled magad előtt? szerintem egyáltalán nem kéne, gondolom nincs mit szégyellned...ha a párod szeret, akkor nyugodtan mutasd meg magad neki, és ha majd valami nem tettszik neki, azt meg tudjátok beszélni.
2010. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 sonyk750i válasza:
85%
Igazuk van. Szeret és vár, ha szőrtelenítesz meg figyelsz az alakodra, megjelenésedre akkor mitől félsz. Nem vagy tökéletes, én se, senki. Nekem is volt egy gátlásos barátnőm. Én a tükörhöz állítottam fehérnemben és elmagyaráztam neki, hogy mit szeretek benne, mit néz ki kevésbé jól, de a lényeg, hogy elfogdtam úgy ahogy volt és úgy szerettem. Légy egy kicsit bártabb, nyitottabb, bízz benne. Ha meg nem kellenél neki, már elhagyott volna rég. Szép lassan kezdjétek felismerni egymás testét, simogatni egymást. Lassan....szóval nállunk sem egyből került le a bugyi. De én hiszem hogy neked menni fog. Sok sikert!
2010. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő azt hiszi, hogy nem elég jó a pasijának, pedig a pasik (ha van is egy kis testi hibád) észre se veszik, csak azt látják, hogy jól nézel ki:D Nem szükséges szőrtelenítened magad és sztem fontos, hogy önmagadat add és ne búj el egy álarc mögé!
2010. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és még, hogy javallom próbáld ki, hogy mit szólna a testedhez... csak egyszer kell megengedned és amint meglátod a reakcióját nem fogsz többé kételkedni benne, hogy jó vagy úgy ahogy vagy.
2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy hülyének fogtok nézni, de nekem bevált:

amikor egyedül vagy, állj meztelenül a tükör elé, és nézd végig alaposan magad!

ami nem tetszik, azon lehet változtani tornával, a bőrödet is lehet szebbé tenni mindenféle pakolással stbi

és ami tetszik, azt jegyezd meg!

ha szerelmes beléd, Te vagy a legszebb neki!

és kapcsoljátok le a lámpát az elején, és engedd neki, hogy szépen-nagyon lasan levetkőztessen!

vagy kösd be a szemét az első pár alkalommal!

nálunk ezek beváltak, komoylan!

19L(duci lány)

2010. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem számítottam volna mindenkitől ennyire értelmes és hasznos válaszokra:D
2010. ápr. 6. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!