Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal szinte 4 eve...

A baratommal szinte 4 eve vagynk egyutt, szeretjuk egymast, ugye nem tul korai a szeretkezes? Petting mar volt . ( 16 lany m 17 fiu)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 éve? ilyen fiatalon? az nem semmi:) ha úgy érzitek hogy eljött az idő szerintem simán megtehetitek:)
2010. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
4 év sok idő. Eléggé ismeritek egymást ahhoz, hogy simán menjen minden. Ez klassz dolog, szerintem is nyugodtam belvághattok! ;)
2010. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon szeretjuk egymast es egyszer mar szinte megtortent , de benyitott a pasim testvere
2010. ápr. 9. 22:39
 4/12 anonim válasza:
szerintem epp itt az ideje :)
2010. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%
4 éve? hát az már szép idő én biztos nem vártam volna annyit szóval csak grat nektek :) és szerintem már bőven itt az ideje... :)
2010. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Grat innen is :) védekezéssel és sürgősségi tablettával (ez utóbbi csak akkor fontos, ha óvszert használtok) felfegyverkezve mehet sztem is!

15/F

2010. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves 23:33 15f ...

szerinted minden gumihasználatnál vegyen be egy 72 órás tabit? meg vagy huzatva?

2010. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tabi csak akkor kell ha elszakad a gumi, de a gumi felhúzást gyakorolhatjátok gyümölcsízűvel is.De egy alacsonyabb fogamzásgátló tabival is nyugodtan védekezhettek, hisz elvileg tuti egyikőtöknek sincs nemi baja.

Nyugodtan belevághattok, ha úgy érzitek min2-en felkészültetek. 16 évesen már elég érettek vagytok hozzá és ismeritek is egymást, szóval sok sikert.

2010. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szép, hogy ilyen régóta együtt vagytok, és a korotoknak megfelelően csináltátok eddig a kapcsolatot! Ha mindketten szeretnétek már, nyugodtan szexelhettek szerintem, hiszen ez egy tartós, érzelmileg megalapozott kapcsolat! Életkort tekintve én azt szoktam mondani, hogy számomra (és nem vagyok egy erkölcscsősz típus :) ) a 16 év a legalsó elfogadható korhatár, az alatt szerintem senkinek nem kéne. De nyilván azt is kell nézni, hogy tartós kapcsolatban történne-e, vagy "csak úgy"!

29/n

2010. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat , ugy terveztuk hogy ma este fog megtortenni ... remelem jo lesz ...
2010. ápr. 15. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!