Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki tudna másolni egy oldalt,...

Ki tudna másolni egy oldalt, ahonnan leszedhetek egy tisztasági szerződést? Meg egy magyar online céget, ahonnan rendelhetnék gyűrűt? Van valakinek tapasztalata erről?

Figyelt kérdés
Megelőzve a kérdéseket:A tisztasággyűrű egy olyan gyűrű,amit egy lány akkor húz fel,ha meghozta azt a komoly döntést,hogy nem szexel az esküvője előtt.
2010. ápr. 21. 21:40
1 2 3
 1/29 nielindi ***** válasza:
:O:O:O zsákbamacskát veszel majd?
2010. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
És valaki ebből is pénzt csinál? Atyaúristen...
2010. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Beviz Elek ***** válasza:
4%

Ebből meg lehet élni? Kevés lehet a páciens XD


Kedves kérdező: Miért akarsz örökké szűz lenni?

2010. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Megértelek..., sok idióta van a világon.. Én is egy emberrel szeretném leélni az életem, de akkor is hülyeség...

Am is, minek szerződés?.....

2010. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
21:43,ezzel most arra célzol,hogy valószínűleg olyan ronda vagyok,hogy senki nem fog elvenni,vagy mi?
2010. ápr. 21. 21:45
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez gyors esküvő lesz, mert szerintem ha egy pasi házasságra adja a fejét, akkor már kb 25+ éves, és hát hogy is mondjam, megismeritek egymást, megjön az elhatározás... meg hát azt mondják a 7 év a forduló pont... szerinted ki bírja ki 7 évig?
2010. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem azért, de sajnos már a házasság sem biztosíték, hogy örökké együtt lesztek. Szar egy tény!
2010. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jó,csak hogy tisztázzuk:tudom mit csinálok,ebben az értelemben biztos hogy nem vagyok hülye,és azért szeretném ezt a gyűrűt,mert oké,hogy házasság után lehet hogy elválunk,de attól még látszik,hogy volt köztünk valami komolyabb,ami elég ahhoz,hogy pl megkérje a kezem.
2010. ápr. 21. 21:51
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Nincs az a nem aszexuális férfi aki így összejönne veled.

Ne b@szd el az életedet.

Am hány éves vagy?

Ui.: ha egy FÉRFI meglátja rajtad azt a gyűrűt az azonnal rosszul lesz.

2010. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból: ez a gyűrű hogy néz ki (már ha van pontos előírás,hogy milyennek kell lennie) és melyik újra húzzák?
2010. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!