Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm még szűz (ő 17, én...

Barátnőm még szűz (ő 17, én 20) Mikor ujjazom csak 2-3percig nedves. (kétlem, h elélvezne s ezért nem tovább) Attól tartok, hogy szex közbe se lesz tovább nedves. Mi a gond?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 01:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bővebben:

20 éves vagyok, a barátnőm 17 és szűz. Szeretnénk lefeküdni, de még nem voltam szűz lánnyal. Ujjal és szájjal szereztem neki örömet, de úgy éreztem nem volt az igazi. Ugyanis kellően benedvesedett, akár annyira hogy szex is lehessen, de pár percig tartott csak. Nem hiszem, hogy azért maradt abba mert elélvezett volna, nem éreztem semmi jelét. S attól félek, hogy ha szeretkezés közben is elmúlna a nedvessége, akkor nem lesz jó. Úgy érzem nem a technikámmal van gond, előtte rendszeres éltem nemi életet más lányokkal. Mi lehet a gond?

2008. okt. 4. 01:13
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
ugy mesélsz róla, mintha valami gépet szerelnél. Legalább ő élvezte, amit csináltál???Az a lényeg, hogy ő akkor fog nedves lenni, ha nagyon élvezi, már most azt kell kitapasztalnod, hogy neki mi a jó. Kérdezd meg tőle, vagy próbálj különféle dolgokat és ő mondja meg, melyik jobb neki.
2008. okt. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, a nők sokszor akkor se mondanak semmit, ha fáj.
2008. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, hogy nem termel elég nedvességet a nő hüvelye még akkor sem ha élvezi, van ilyen, ezért nem lehet senkit okolni, én azt javaslom hogy beszélgess vele és ha szexre kerül a sor használjatok síkosítót, hogy biztosan ne száradjon ki, az a behatolást is megkönnyíti, a lényeg hogy légy vele türelmes és ne érezze azt hogy erőlteted a szexet, mert akkor feszült lesz, és tényleg nem fogja élvezni
2008. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult a "kiszáradás" többször is, pedig tényleg élveztem, kívántam, stb. Arra jutottam, hogy ez nálam a szorongástól alakult ki, féltem, elég jó leszek-e, félelem a fájdalomtól, félelem, hogy tetszem-e az illetőnek, ki nem mondatlan félelmek, amikkel akkor még tisztában sem voltam, de ezért nem tudtam kellően elengedni magam, hogy CSAKIS az élevezetekre koncetráljak. Mióta nem görcsölök semmin, azóta minden oké. Szerintem csináld neki sokat, hogy egyre jobban hozzádszokjon, bő nyállal/síkosítóval.
2008. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

az hogy szexeltél már más lányokkal és nemvolt ilyen problémád, az nemazt jelenti h mostis lehet h benne van a hiba. lehet h vele nemúgy kell bánni, mint az eddigiekkel, lehet neki több figyelemre van szüksége h tovább nedves maradjon, vagy más technikára. tényleg tapasztáljatok ki ketten, közösen, h mi a jó, és hogy a jó. de ehhez az kell h ő is segítsen neked. beszéljétek ezt meg, legközelebb pedig kérd meg h mondja h hol nagyon jó, és hol kevésbé jó.

másik lehetőség meg télleg az, hogy nemtermel elég nedvességet, ilyenkor egy síkosító megszokta oldani a problémát.

de még azis lehet h szex alatt tovább fog nedvesedni.

2008. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem a szexet, 4 hónapja várok rá. De megéri, mert nagyon szeretjük egymást.


Kérdeztem tőle, természetesen a válasza az volt, hogy nagyon jól csinálok mindent. Ez hihető is, hiszen teljesen jó is minden addig a 2-3 percig. Utána "elapad" és hiába nyálazom az ujjam nem jó.


Ez az amit nem értek. Lehetséges, hogy mégis elélvezne, és ezért kell várni picit hogy folytathassam?

2008. okt. 4. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
figyi, mérnem kérdezed meg tőle, hogy elélvezett e?:)
2008. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Biztos,hogy nem az van ,hogy elélvez.Azt mondta volna.És a legtöbb nő orgazmus után még nedvesebb,ugyanis váladékot termel orgazmus közben.

Én is azt mondom,hogy használjatok síkosítót,és ha majd feloldódik a lány,lehet megoldódik a probléma.

2008. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, azt mondta mert előtte meg volt fázva. Oké mondom, és előtte miért nem? hát akkor meg zavarban volt. Stb.


Szerintem ezek kifogások, és a valódi okot nem mondja el.

Éreztem a hangján:(

2008. okt. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!