Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Asd Egy fiúnak 18 éves kora...

Asd Egy fiúnak 18 éves kora előtt célszerű elveszteni, ha életképes akar maradni a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az az asd meg hogy került oda. Na mindegy :)
2010. ápr. 26. 18:22
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mit? A mobilját? Nem hiszem.
2010. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül de legtöbben ezt hiszik...
2010. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez a mai TORZULT lelkületű társadalomnak a normája, de egy normális gondolkodású ember hamar belátja,hogy azért ennek nem kell mindenáron így lennie.Sőt!
2010. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sajnos tegnap töltöttem be szűzen a 18-at és egyből lebénult homloktól lefele a testem, (tesóm ír, a fejbőröm mozgatásával kommunikálok, szerencsére mindketten jártasak vagyunk a morze-jelekben) ráadásul 5 nap múlva meg fogok halni hajfekélyben és körömrákban. Elkerülhettem volna mindezt, ha lefekszek valakivel még legkésőbb tegnapig, de késő bánat. Barátom is így halt meg születésnapján, mikor családtagjai inkább lelőtték nehogy sokat szenvedjen, mert még szűz volt, és tudták, hogy életképtelenné vált.
2010. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
18:33 - :DDDDD
2010. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%

hogy a micsoda???

A mai torz társadalomnak tényleg ez a normája, hogy 12 évesen veszítsük el a szüzességet, 16 évesen me csináljunk gyereket?

Szerintem ez gusztustalan.

Én 20 voltam mikor elvesztettem, lehet azt is elkapkodtam. Ettől lennék kevesebb? Hányok ettől az egésztől, én nem hinném hogy ez egy egészséges norma, hogy a mai átlagos 14 éves csajok több ***-t láttak, mint nyalókát.

22 f

2010. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért, most komolyan, hol kell neked nyilatkozni arról, hogy voltál-e már nővel?
2010. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Épp hogy az a szép hogyha megtudod tartani. Csak a mai torzult világban sokan azt hiszik hogy többek lesznek azzal hogy korán elvesztik, pedig épp hogy kevesebbek lesznek.

Tehát a kérdésre válaszolva nem hogy nem célszerű de szerintem kerülendő, sokkal értékesebb egy olyan ember aki nem feküdt össze az első adandó alkalommal valakivel...

2010. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
10%
Elvesztettem zsebkendőmet, nem baj veszek másikat!! Mért kell már ilyen kérdéseket feltenni??????????
2010. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!