Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi ez a nyálkás váladék?

Mi ez a nyálkás váladék?

Figyelt kérdés
2 napja volt az első együttlétem a párommal. észrevettem hogy nyálkás átlátszó illetve fehér a hüvelyváladékom. ez mi lehet?:S forduljak orvoshoz?
2010. ápr. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez annak a jele h a pasid nagyon jó volt az ágyban és nagyon élvezted (volt már ez elött orgazmusod?)

És szerintem ez teljessen normális

2010. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
attól függ mikor...mert sex közbe ugye természetes,és ha elélvezel akkor is,mert a csajoknak is van váladék,csak nem olyan látványos:) viszont ha azóta is akkor...talán peteérésed van,nekem akkor szokott
2010. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez normális. (?)
2010. ápr. 27. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
IGEN!!! teljessen normális
2010. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én fiú vagyok,de azért válaszolok,hátha segítek.Ha az a szex folyamán történt,akkor normális -bár azt érezned is kellett,ha orgazmusod is volt! Ha azután 2nappal is folyik,akkor én a helyedben orvoshoz fordulnék;lehet,hogy semmi komoly,de azért jobb félni...
2010. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kicsit OFF de a nyálkáról jut eszembe. a történet húsvétkor történt. már rég nem voltam nővel (4-5 hónap) és nagyon rám jött a dolog, éreztem kevés lett volna itt a kiverés. Az első nőt megtudtam volna dugni az utcán. Aztán eszembejutott hogy nagymama tart 2 pontyot a fürdőkádban amit még a tescoban vett. na mondom a kreatív elme határtalan, na meg pikkelyes (haha). hát fogtam a két élő állatot és betoltam közéjük, mondanom sem kell, fenomenális! később jutott eszembe hogy nem zártam az ajtót tehát kicsit pirultam volna ha bejönnek a szülők miközben sunázom a halakat
2010. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ez (ha az amire én gondolok) teljesen természetes engem van mikor annyira felizgat a barátom hogy tocsog a bugyim.hidd el ez csak jó mert ez azt a célt szolgálja mint a sikositó.ha ez nem lenne akkor nem vagy eléggé felizgatva így a szex is kellemetlen..:)
2010. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hú köszönöm a válaszokat :)

szerintem simán peteérés már elmúlt...

viszont mikor a barátommal vagyok nekem is tocsog a bugyim;)

2010. ápr. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!