Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha még szűz vagyok?...

Ciki ha még szűz vagyok? Vélemények? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, most töltöttem a 20. életévemet, és még szűz vagyok. Volt már kapcsolatom nem is egy, petting is volt pl: buliban, szórakozóhelyeken stb. De kb egy éve nincs barátnőm :( És nehezen szerzek, mert itthon ülős típus vagyok =/


Szóval a kérdésem az lenne ha majd arra kerül a sor, félek hogy felsülök (Mármint hogy a partner nem fogja élvezni, mert ugye az lenne az első alkalom) Szóval ez ciki vagy nem?


Köszönöm a Válaszokat


2010. máj. 2. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem gáz, de ez a ThunderKaizen wtf?
2010. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
menj keress valakit biztos belemenne a sexbe 1 honap után az én 15 éves barátnőm is sexelni akar...
2010. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mi baj vele? Ez a Nickem :D
2010. máj. 2. 13:54
 4/23 A kérdező kommentje:
KK, de engem nem csak ez érdekelne .. =/
2010. máj. 2. 13:55
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem ciki,nem vagy egyedül,valaki jóval több évesen is szűz.Ebbe nincs semmi,az más,hogy a mai világban egyes kölyköknek is mi a "divat"..

Majd ha megtalálód az igazit,akkor..

Én is az vagyok,és még sokunk pedig 24 éves vagyok,lány és nem otthon ülős féle,csupán ez miatt nem fogok iparkodni hogy egyből bele,meg is gondolom kivel mit.. Meg várjuk az igazit :)

2010. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is még szüz vagyok.Csak én nem vagyok otthonülös.Ha tudok kimozdulok.

Szerintem nem ciki.Én amúgyis későn érő típus vagyok.

Ha majd jön egy olyan lány aki elvisel akkor talán elveszitem.De nagyon nem tud érdekelni : DDD

2010. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem gáz...de a nicked télleg az
2010. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Legalább nem vagyok egyedül :D

De nem less az baj hogy nincs tapasztalatom, és mondjuk a lánynak van? =/

2010. máj. 2. 14:21
 9/23 anonim válasza:

Figyelj, szerintem nem gáz. Bár ne reklámozd, mert manapság a "hű de menő vagyok" (alias gyökér) emberek ezt égőnek tartják, és valószínűleg kifulladásig szívatnának vele.

Ami a többit illeti, teljesen normálisnak mondható, ha az ember az elsőnél kicsit izgul. Ez szerintem mindenkinél így van, aki nem önző, és a partnerét is szeretné kielégíteni.

Ám az a helyzet, hogy előbb-utóbb úgyis átesel rajta, és akkor lesz ami lesz. Idővel meg úgyis belejössz, és kitanulod a fortélyokat. :-D

2010. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

kk, de hagyjátok már a nickemet :D


Jó csak nem akarom hogy csalódás legyen a parteromnak.

Köszi a válaszokat !

2010. máj. 2. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!