Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszem a barátnőm szüzességé...

Fke kérdése:

Elveszem a barátnőm szüzességét. Tippek?

Figyelt kérdés

Mindketten akarjuk, ezzel nincs gond. De nagyon izgulok, azt akarom, hogy jó legyen neki és félek, hogy nem fogok elég jól teljesíteni, vagy, hogy túl nagy fájdalmat okozok neki. Nagy felelősség, én avatom be ebbe az egészbe, deén sem vagyok túé tapasztalt egy barátnőm volt idáig és az óvszerrel is hadilábon állok (konkrétan még soha nem használtam -> az exem tablettát szedett)

Tudnátok tippet adni, hogy hogy nyugodjak meg egy kicsit és mit csináljak vele, hogy neki élmény legyen?


2010. máj. 2. 17:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és 20 vagyok, ő pedig 22
2010. máj. 2. 17:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Menni fog magától,majd belejöttök,ha elsőre nem is,később jobb lesz.
2010. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

bilincseld meg, majd tegyél egy fagolyót a szájába és csapkodd egy korbáccsal :D

tuti élmény lesz neki :D

2010. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szerintem először juttasd el a csúcsra a száddal. Attól elég nedves lesz, és nem fog neki fájni annyira. Mi mindig így csináljuk, és biztos a siker:) Ne izguljatok, ez a legszebb élmény!! Sok sikert!! Puszi

24/lány

2010. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Előző vagyok! Még valami! Az én párom is két évvel fiatalabb nálam, és még jobb is vele:)
2010. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
32%
Vigyél magaddal kockacukrot. Csalogasd ki vele a pinakoboldot, húzz rá egy liszteszsákot, és kösd be arany madzaggal. Akkor nem lesz semmi gond, nyugodtan beteheted a burkuskirályt.
2010. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
izgasd fel nagyon,legyél vele nagyon gyengéd és lehet ,hogyha lovaglóba csináljátok nem fog neki annyira fájni mert ott ő irányít.
2010. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
55%
17:16osnak osztom a véleményét. Először mindeképp kényeztesd a száddal, ha elmegy, az mégjobb. Utánna tényleg a lovaglopóz a legjobb számára.
2010. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent csinálhatsz...

A legfontosabb,hogy lény óvatos,ne légy erőszakos,figyelj oda minden mozdulatára a légzéstől kezdve.Kérd meg,hogy szóljon neked,ha esetleg fáj,vagy bármi más nyomasztót észlel.

Könnyít a dolgon,ha előtte orgazmusa van,és el van lazulva,szóval ajánlott a sok petting előtte...nem kell hevesnek lennie,sokkal inkább romantikusnak,elnyúltnak.

Esetleg még jó módszer az,ha előtte benyom egy felest.Leht,hogy így hülyén hangzik,de ha belegondolsz,egy kis mennyiségű alkoholtól nem lesznek gátlásai,ergo könnyebben el tud lazulni,ami sokat segít.

Persze ne itatsd le annyira,hogy fogalma se legyen a dolgokról másnap(:

Épphogy csak szédüljön...remélem segítettem. f/16

2010. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ok kösz

persze alap, hogy előtte elviszem a csúcsra

a feles lehet nem rossz ötlet, de szerintem nekem jobban fog kelleni :D

2010. máj. 2. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!