Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzesség elvesztése feltétl...

A szűzesség elvesztése feltétlenül fájdalommal jár? és a vérzéssel mi van? és ha használok tampont akkor lehet h nem lesz olyan fájdalmas és még a vérzés se lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkinek másmilyen az élmény, van, akinek rettenetesen fáj, van, akinek egyáltalán nem. Vérzés majdnem minden esetben van. DE: szex alatt semmiképpen se használj tampont!! Max. egy kisebb tisztasági betétet vagy nagyon gyenge tampont UTÁNA. Gondolj csak bele: a hüvelyedbe kerül egy jóval nagyobb test, és még benned lenne valami... a tampon akár a méhedbe is föltolódhatna. Nagyon veszélyes! De ha ilyen kérdéseid vannak, akkor szerintem még várj egy kicsit a szexszel (mondjuk pár napot, amíg tájékozódsz)
2010. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
sztem a csaj arra gondolt hogy ha menstruációnál használ tampont akkor kitágul és mikor töltik akkor már nem szűk annyira a nunusa, nem arra amire te,hogy szeretkezés közben lesz benne a tampon
2010. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek más és más élmény.(: nekem pékdául nagyon minimálisan fájt.(: vérzés egyébként általában mindenkinél van.
2010. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nekem az első alkalom nagyon fájt.. de vérzés nem volt..:)

Használtam elötte is tampont.. de mondhatni h nem tágít ki úgy .. h olyan tág leszel , hogy nem fog fájni.. persze ha fájna..:)..Nem mindenkinél van így:)

2010. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő a dolog.

Nekem nem fájt pl egyáltalán, de előtte rendesen fel is izgatott a barátom tehát jó nedves voltam. És nem is véreztem. De ha vérezni is fogsz, azt ne úgy képzeld el, mintha menstruálnál, hanem csak pár csepp.:)

Én tampont használtam még szűzen is, és lehet, hogy ettől, de már el volt szakadva a szűzhártyám mikor arra került a sor...Bár az sporttól is elszakadhat. Fájni attól még fájhat, hiszen egy tampon nem tágít ki.

2010. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nekem csak 1 nagyon picit fájt az első és nem is véreztem..:)

de ez mindenkinél más...

a tampon használata és az szüzesség elvesztése között pedig semmi összefüggés nincs..

fájni valamennyire biztos fog..más nem 1 nagyon kicsit, ez a partneredtől is függ,mármint úgy,hogy mennyire izgat fel vagy kényeztet...meg persze tőled is..hogy el tudsz e lazulni vagy nem


18/L

2010. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem szex közbe használnék tampont, úgy értettem h ha előtte menstruáció közbe használok akkor az valamennyire kitágít belül.
2010. máj. 5. 21:23
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. máj. 5. 21:24
 9/10 anonim válasza:
nem tágít ki a tampon,mert pont van annyi helye hogy beférjen..és hogy ne sértse meg a szűzhártyádat :)
2010. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Függ a szituációtól is, de a szűzhártya mérete és alakja, meg kiterjedése egyénfüggő. Sőt, sokaknak eleve nincs is szűzhártyájuk, így meg se érzik, nem is véreznek az első alkalomnál. Javaslom, hogy tampont próbálj ki egyszer, és ha fáj, nehéz betenni, vagy nagyon nehéz kivenni, érdemes elmenni nőgyógyászhoz, mert vannak rendellenes szűzhártyák is (bár ritka, kb nők 5%), és az aktusnál az olyan nagyon fájhat, vagy elszakadhat úgy, hogy egy darabja 'kilifeg', szóval kényelmetlen lehet. De ha tampont gond nélkül tudod használni, akkor ne aggódj, semmi bajod se lesz.
2010. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!