Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti tényleg annyira...

Lányok ti tényleg annyira szeretitek a mélytorkozást? Mi olyan jó abban nektek mert nekünk pasiknak megértem de nektek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretem. Sőt, orálisan kielégíteni se szeretem annyira a barátom, mert nagyon fárasztó 40 percig csinálni. Csak azért szeretem, mert tudom, hogy ezzel örömet okozok neki. Én a jobb kapni mint adni önző klubba tartozom:)
2010. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Én nem sz*ptam még le senkit és mélytorkozni meg pláne nem.

Ha nem tetszik neki, akkor ennyi volt.

Biztos rohadt fárasztó lehet, én kézzel is kifáradok, nem tudom, ki találta ezt ki.

2010. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha megvan a technika nincs gond és nem kellemetlen. Miért jó? Mert imádja a párom. Te nem szeretsz örömet okozni a párodnak?:) 26N
2010. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem szeretjük!
2010. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem, szar :S

15/L

2010. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szoptam már, de nem mély torokkal. Azt nem is fogom csinálni.. szerintem így is elég kielégítő. A lányok többsége szerintem nem szereti!
2010. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem jó dolog lehet...fúj............. wááá xĐ főleg ha a pasi nem fürdött előtte..

mennyi baci lehet a nemiszervééén:S úristen xĐ

2010. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
80%
hát én néha majd elhányom magam...
2010. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha majd elhányod magad, annyira nem szereted, akkor miért csinálod?

szerintem semmi undorító nincs abban, h orálisan kielégítem a páromat. Azért csinálom, mert örömet okozok neki.

Másképp meg nekünk is jó, ha a pasi viszonozza, pedig ő is mondhatná, h neki meg az undorító h nyaljon.

2010. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
már boccs de én nem azt mondtam h nem elégitem ki mert h nekem ez nem tetszik!! hanem feleltem a kérdésre...h én speciel nem szeretem!!!!
2010. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!