Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Idősebb pasik! Fiatalabb vagy...

Idősebb pasik! Fiatalabb vagy idősebb csajt választotok? És kivel jobb a szex?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez relatív, hogy kivel jó a szex.Lehet egy 14 évessel is jó, meg egy 70 évessel is, úgyanúgy rossz is lehet mindkettő. Bocs,hogy írtam, csaj vagyok, de ez nem korfüggő, ki mennyire jó a szexbe!

19/L

2010. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy ki mennyire jó a szex terén, és hogy kivel jobb a szex, megint különböző téma. Lehet, hogy valaki nem jó a szexben, de mégis jobb vele szeretkezni.
2010. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem jó a szexben de jó vele szeretkezni Ilyen hülye választ még nem láttam. Az számít ,hogy mit érzel a másik iránt.
2010. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem a párom 15 éves és nagyon jó a szexben
2010. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fiatalabbal jobb, szükebb a punija,szük puniba jobb tolni
2010. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő,az biztos,hogy a fiatal lanynak,vagy nőnek a tapasztalt ferfivel sokkal jobb,mert gyakorlottan csialja,figyelembeveve a nő igenyeit!
2010. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
attól függ ... de hogyan érted ezt? én 19 éves pasi vagyok ...de sztem inkább választanék 1 17 éves csajt mint 1 15 évest :)
2010. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem 19 éves srác válaszára gondoltam, hanem egy 40esére, hogy egy korabeli vagy egy 20 évvel fiatalabbal jobb a szex.
2010. máj. 15. 23:27
 9/9 anonim válasza:
77%
A nuni, hogy szűk vagy tágas: az adottság kérdése. Tény, hogy számít a tapasztalat, de itt is a fogékonyság számít, azaz mennyire szereti a szexet az adott hölgyemény. Találkoztam már minden korosztályból való nőcivel és azt kell mondjam, hogy az esetek 90%-ban semmilyen jelentősége nincs a kornak, inkább a személyes adottságok a döntőek. És még valami, ha valaki igényes magával szemben le tagadhat akár 10 évet is. 35/F
2010. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!