Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok. Még nem...

20 éves fiú vagyok. Még nem jött össze semmi nekem. A kérdésem a következő: melyik variációt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Várok tovább arra a lányra, akit nagyon szeretek.


2. A lehető leghamarabb olyannal veszítem el, akit nem annyira szeretek.


2010. máj. 25. 09:59
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
61%
én az elsőt :)
2010. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből veszítsd el. Akkor pozitív felejthetetlen élmény lesz, ha viszont olyannal teszed meg, akihez nem fűznek gyengéd érzelmek, megbánhatod. Nem lehet visszacsinálni! Az első szexuális élménynek érzelemből kell megtörténnie. A többinél meg már nem számít.
2010. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

nálam ez a dilemma 17 éves koromba jött el....ugyanez a szitu..

Volt egy csaj, akibe szerelmes voltam, de akárhogy tepertem elhajtott mindig....nagyon szarul éreztem magam...

aztán egy 7végi buliban összejöttem egy olyan csajjal aki nem annyira tetszett, és végülis vele történt meg a dolog....

Jó volt letudni az elsőt, de azóta is az első nagy szerelmemen fantáziálgatok sokat, hogy valamit elcsesztem....

19/f

2010. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
73%
20 éves vagy, miért ne várnál? Üldöz valaki?
2010. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
30%

2. az első csak mese habbal...


20/L

2010. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

3. Teszek érte, hogy minél hamarabb megtaláljam az igazit és azért nem fekszek le senkivel, csak hogy ne legyek szűz.


20F

2010. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

1.a) Nem tudom, hogy mit értesz a "várni" kifejezés alatt. Ha azt, hogy a lány pl. kiment külföldre 1 évre, de utána visszajön és szeretitek egymást, akkor egyértelmű, hogy várd meg.


1.b) Ha azt érted a "várni" kifejezés alatt, hogy a kiszemelt lánykát jó ideje ostromlod szerelmeddel, de ő nem viszonozza, akkor hagyd a fenébe. Ha akarna tőled valamit, már megtette volna...


2. "Lehető leghamarabb elveszíteni". Mi ez? Valami verseny? Fogadtál Pistikével egy láda sörben?


Szerintem a 3. lehetőség a legjobb: Keresel egy lányt, aki tetszik, majd megismeritek egymást, és utána...

2010. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
18%
Ne várj az igazira! Kezdj el dugni és meglátod jön az igazi is.
2010. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

első variáció! lehet hogy nem az a lány lesz az igazi akit most nagyon szeretsz, hanem valaki más:) nekem volt egy osztálytársam akinek soha nem volt még barátnője pedig kedves, helyes fiú volt csak kissé (vagyis nagyon) önbizalomhiányos. de most szép, kedves lány a barátnője és nagyon szépek együtt, nagyon szeretik egymást! mindenkire vár valahol valaki;)Rád is;) sok sikert:)

L19

2010. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
18%

szerintem nem vagy olyan helyzetben, hogy válogass

nincs a láthatáron senki, akire vágysz, és aki viszonozná a vonzalmadat

ha ez a helyzet, akkor szerintem sz 1 és 2 verzió is elég esélytelen

szerintem ha már valakivel lefekszel, az nem unszimpatikus, szóval nem lehet rossz döntés

feküdj le valakivel, szerezz tapasztalatot és majd jön egy igazi is

2010. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!