Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Voltatok már olyan szűz fiú...

Voltatok már olyan szűz fiú partnerrel, aki nem mondta el, hogy szűz, hanem "kiderült"?

Figyelt kérdés

Illetve fiúk eltitkoltátok a szüzességeteket az első alkalmmal?

Mi volt a sztori, hogyan "derült" ki, mit szólt a partner, ciki volt? Megbántátok, hogy nem mondtátok el?

Akkori saját + partner korát is írjátok. koszi!


2010. máj. 26. 08:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%

Voltpasim-.-'

ő még szűz-állította.Aztán a haverjai megkérdezték tőla: Na ki jobb a mostani vagy az előző?

aztán csa mentegetőzött-.-'

2010. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
jah az kimaradt h ő 20 volt én meg 17 és fél.És mondta h ááá neki még nem volt komoly kapcsolata sosem,és hogy nem szereti az egyéjszakásokat.Aztán a haverajai váratlanul köptek.
2010. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
vagy te vagy ennyire naiv
2010. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem valaki lehet elsőre is ügyes az ágyban. Több lány ismerősöm is mondta már, hogy együtt voltak a fiúval, nagyon jó volt, eszükbe se jutott hogy szűz lehetett és idővel kiderült hogy mégis. De mit számít?!

20L

2010. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Az első barátom. Ő 18 volt, én 17, mint kiderült, mindketten szűzek voltunk :) Kb 3 hónappal később vallotta be. Nem volt valami túl ügyes (mondjuk én sem :)), de nekem nem lett volna gond, ha bevallja... Nem is értettem, miért titkolta el. 4,5 évig voltunk együtt.
2010. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ja. Az én volt barátom mindig hangoztatta,hogy micsoda csődör,mekkora farka van,mennnyi csajjal szexelt stb stb.

A tények: életében nem látott még meztelen nőt,a gumit nem tudja felhúzni,a farka nem áll fel. (---Szerencsére ezek miatt nem szexeltünk végül,nem is tudom mit ettem rajta. Hazug diszno

2010. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
utolsó! pontosan ugyan ez volt velem is! szerencsére mi sem szexeltünk! De ugyanez a story! Lehet a hapsi is ugyanaz volt! :D csak vicc!
2010. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom is úgy állította be magát, mint aki már elég sok csajt megdöngetett. Meg is történt az első szeretkezés, én nem vettem észre, hogy szűz, de aztán egy szerelmetesebb estén, amikor más csontvázak is kiestek a szekrényből, bevallotta azt is, hogy ő még csak velem feküdt le, és bár petting volt mással is, szex nem. Egyrészt örültem annak, hogy én vagyok az egyedüli nő az életében úgy, és hogy elmerte mondani az igazat, másrészről meg bántott, hogy az elején nem bízott bennem, és hazudott. Nem értettem (mai napig nem tudom megérteni) miért tette. Én 21/L ő 23/F.
2010. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyk a jobb ha a fiú szüz vagy a lány? Nem az a legjobb ha mindkettö? Akkor nincs szemrehányás eggyik részröl sem!
2010. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze... aztmondta nem szűz.... bár én is ezt mondtam neki... de a végén kiderült.. mármint mikor oda került a helyzet ^^ már lassan 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretem..


16 lány a pasim 17 :D

2010. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!