Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy esélye van a terhességnek...

Nagy esélye van a terhességnek? A barátommal lefeküdtem, még szűz voltam. Először gumival csináltuk, de az nem volt neki jó, aztán gumi nélkül csináltuk. Nem ment el bennem, nem is tette be tövig, csak kb. félig.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Hülye vagy. ÉS terhes.
2010. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi az h nem volt jó neki?

Mért a baba jobb lenne?

Az én barátomnak sem tetszett, de elviselte, aztán jött a tabi.


Sajnos az esély megvan rá:S

Én vennék a helyedbe 72 órás tabit, mert bár kicsi az esély, de ne te legyél az az egy aki mégis

2010. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%
72 órás tabi. Nem számít, hogy szűz voltál-e előtte vagy sem, és az se, hogy mennyire tette be, hiszen a hímivarsejtek önálló mozgásra képesek. Ráadásul az előváladék is tartalmazhat spermiumot.
2010. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Gratulálok, te is lefeküdtél valakivel akinek az élvezet fontosabb, mint te, hogy kell-e abortuszra menned...

Igen, lehetsz terhes. Vegyél 72órásat, aztán 2-3 hét múlva tesztelj!

2010. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Nem votl jó neki jah.. Aztán meg jön a gyerek és az sem lesz jó neki, az ilyen idiótákat sosem értem.:S
2010. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
83%

miaz, hogy nem volt jó neki? ez most komoly? :DD

úristen.. -.-' ilyenek miért akarnak szexelni.. :/

menjetek inkább vissza barbiezni.

amúgy ebből simán lehetsz terhes, ha elmegy benned, ha nem..

2010. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bumbi02 ***** válasza:
hivd Bélának ha fiu... és magyarázd el neki hogy te csak azé vagy mer apádnak nem tetszett h szines volt a gumi....
2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"jaj nem volt jó neki ezért levettük" - olyan ostoba vagy,hogy meg is érdemelnéd, hogy terhes legyél,de általában akinek agya nincs,annak legalább szerencséje van...
2010. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szaporodnak - a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni. Hihetetlen...


Ha csak félig tette be, akkor csak fél gyermeked fog majd születni! Cirkuszban fogják mutogatni, az anyjával együtt.


Gondolom, közben a 72 óra lejárt.

Várd meg a vérzésed - ha nem jön, tesztelj.

Általános iskolába agy nélkül még lehet járni, de nagy hassal már nem illik menni, így magánúton kell befejezned.

Anyasági segélyt az önkormányzatnál lehet kérni. GYES-t akkor kapnál, ha lenne munkaviszonyod is.

Ha megszületik a gyerek, vidd el anyukádnak, ő valószínűleg tud vele mit kezdeni (bár...) - csak maradj ott te is, mert 2 óránként a cicidre kell tenni, ezt sajnos más nem pótolhatja az első időkben. Az apjáról meg tegyél el egy fényképet, mert az eddigi megnyilvánulásai alapján nem biztos, hogy látod még egyszer.

2010. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinálhatjátok gumi nélkül, de az meg egyikőtöknek sem lesz jó.
2010. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!