Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeintetek tapasztalt lánnyal,...

Szeintetek tapasztalt lánnyal, vagy szüzzel jobb egy szűz srácnak átélni az első szexet?

Figyelt kérdés

Elsősorban saját tapasztalta érdekel! Ha tapasztalt a partner, és fiatalabb is, nem lesz gáz a "bénázás"?

Kort és nemet is lsz!


2010. jún. 5. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szűzzel
2010. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

22 F Már volt dolgom punával mielőtt dugtam volna. De mivel a barátnőket mindig elhagytam ezért egyiket se dugtam meg, aztán már 19 évesen nagyon pánikba voltam esve és leszúrtam kijózanodás első fázisában egy egyetemista szukát aki szakmailag jó az ágyban DE nem élveztem, nem mentem el, de jó volt.

De ha választhatnék újra:

SZia Lili te szúz vagy nem?

-De.

-Én is . NEm akarsz egyet koton nélkül?

-Bunkó!

-Kotonnal?


Felgyorsúlt már midnen mindenki kormolni akar. Ne légy papirkuki haver! Ugorj neki nyár van, iylenkor a legyet is röptébe. Ha barátnőt akarsz akkor meg 3 hét aztán jöhet


ja válasz: ha szűz akkor sztem 70 százalék, hogy járni fogtok, vagy valaki el kezd érezni. Ha tapasztalttal csapsz bele akkor az érzelmileg biztonságosabb. Döntsd el melyiket akarod. Igazából az érzés először hasonló de utána történnek a bonyodalmak.

2010. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja ha csak dugni akarsz midnenképpen legyél spicces egy kicsit mert nagyon hamar elmész!!!
2010. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De az is jó ha addig leiszod magad amíg éppen feláll
2010. jún. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
20%
tapasztalt lánnyal jobb lehet, mert ő legalább tudja, mit is csináljon. 2 kezdőt összeengedni? szörnyű! én, mikor először voltam pasival rettenetesen csalódtam, főleg mikor fölöttem lihegve bejelentette, hogy még sosem volt nővel!
2010. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz fiúnak kb. tökmind1.


Tapasztalt lánnyal egyszerűbb, de nem feltétlen jobb. Ellenben a tapasztalt lny elvár némi "teljesítményt" és ha nem sikerül (márpedig szűz fiúnál simán nem sikerülhet ) akkor stresszes lesz a fiú.

2010. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
nem baromira mindegy?! A lényeg hogy neked mindenképp jó lesz, a többit meg sz@rd le magasról, úgyis az illik a hímsoviniszta világba.
2010. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azzal akit igazán szeretsz :) bár eszt inkább lányoknál... neked sztem tapasztalt csajjal én kis tapasztalattal...szűz barátnőmmel csináltam :) és örültem nagyon hogy én tanítgathatom ^^/de most már nem vagyunk 1 üt.../
2010. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
neked meg helyesírni kéne megtanítania valakinek...
2010. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem akarlak megbántani, de hülyeséget kérdeztél. Ugyanis lehetetlen saját tapasztalatból leirni amit kérdezel. Vagy tapasztalt lánnyal, vagy szűzzel, de CSAK az egyikkel lehet a szüzességet elveszíteni. Ugyanis csak 1 X lehet. Nem akartam okoskodni, de ez van!

2010. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!