Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom megujjazott nagyon...

A barátom megujjazott nagyon durván és vérzek és nagyon fáj még mindig a hüvelyem, átszakadt a szüzhártyám? (ez reggel volt)

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg azért fáj a hüvelyed mert durván csinálta és azért vérzel mert megsértett ott belül vmi a körmével.. Az h átszakadt a szűzhártyád nem lehet tudni
2008. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsi a körme
2008. okt. 27. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért durván csinálta?Te szóltál neki hogy fáj?

Petranova

2008. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért engedted hogy durván csinálja? Te vagy a hibás!!! (Remélem) tanulsz a dologból...
2008. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az jól esett neked, hogy durván csinálta??? Máskor szólj rá, ha fáj! Valószínűleg csak megsértette!
2008. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Jó nagy bunkó lehet a barátod.Egy nővel finoman,óvatosan kell bánni minden értelemben,pláne ha még szűz.(Lehet,hogy maradi vagyok)Én mindíg arra törekszem,hogy kényeztessek egy nőt,és nem pedíg kínozzak durván.Szerintem legközelebb ne hagyd ezt.De ha neked jó ez...
2008. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
élveztem mikor csinálta csak most fáj
2008. okt. 27. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha élvezted, akkor most vállald a következményeket...
2008. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jahj istenem, parasztabb válaszokat már nem is lehetne adni. Valószínűleg azért vérzik és fáj mert vmit megsértett belül (ez lehet a szűzhártya is). Ha pár napon belül nem múlik el keress fel egy nőgyógyászt!

Mivel tegnap tetted fel a kérdést, remélem mára már megoldódott, és nincs szükség a dokira.

2008. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
lehet hogy atszakadt a szuzhartyad de a baratod biztos durvan csinalta nagyon :-s....ez idovel el fog mulni de ha tovabb verzel fordulj orvoshoz de az is lehetseges h elszakadtal..maskor szolj neki hogy ne csinalja ojan durvan
2008. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!