Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már pettingeltünk, de beijedte...

Már pettingeltünk, de beijedtem, mert nem tudom, hogy vajon mit akarhat, jött azzal, hogy mennyire kiván...s legyek vele! De én nem csak egy éjszakást akarok, meg különben is, még nem voltam senkivel! Vajon mit akar ez a srác tőlem?

Figyelt kérdés
már nagyba belemelegedtünk mikor elküldtem..ez nagyon gáz? Hogyan tovább,hogy mondjam el h ez nekem gyors s még nem voltam mással?
2008. nov. 1. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és 19 éves vagyok úgyhogy nem kislány már! S nem értem miért ijedtem meg ennyire,habár elég gyors tempót diktált!
2008. nov. 1. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
barátodról van szó?
2008. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor és annak add oda magadat amikor és akinek igazán akarod! Tudasd vele hogy még szűz vagy és neked több idő kell amíg kiismeritek egymás testét, azt, hogy kinek mi jó. Ha erre felháborodik vagy sürget hagyd ott. Szerintem nagyon fontos, hogy törődő és figyelmes sráccal legyenek az első szexuáis élményeid, mert meghatározóak. Szvsz a srác csak dugni akart egy jót..

Nálunk a barátnőm fél év után adta oda a testét. Nem mondom, hogy várasd addig, de ha te úgy érzed, hogy annyi idő kell míg felkészülsz, akkor annyi idő kell. Addig meg van kezetek, szájatok is. :) De szerintem komolyabb kapcsolatban kéne elvesztened a szüzességed. Jobb úgy szerintem.

2008. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem járunk...volt már róla szó de még nem!! Már kb fél éve fűzi a fejem,nagyon odavagyunk egymásért,de még nem jöttünk össze!S megijedtem mert nagyon gyorsan a lényegre tért de sztem ő azt hiszi h én már voltam másokkal.mert nagyon sok ismerősöm barátom volt!! De nem....s eléggé berágott mikor ellöktem ez jogos az ő részéről??
2008. nov. 1. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
nem,de ha nagyon felvan izgulva ne hagyd ott me fáj neki a herezacskoja vagy mi.vagy egyszerüen ne izgasd fel
2008. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Jogos, mert félrevezetted azzal, hogy nem mondtad el a hátterét, miért is csináltad.
2008. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!