Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha átszakad a szűzhártyám és...

Ha átszakad a szűzhártyám és rendesen kitágítom magam akkor is észre veszi a pasim hogy ő az első?

Figyelt kérdés

léci válaszoljatok.

ám a szűzhártyám már átszakadt tampontól


2008. nov. 1. 15:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy figyelmes, okos férfi hamarabb észre veszi, hogy szűz vagy, minthogy szexre kerülne a sor. A nézésedből, a reakciódból, amikor hozzád ér. Ezek az apró jelek azonnal elárulják, hogy még ártatlan vagy.

Petranova

2008. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nálam nem.én profi vok és igaz a csávó se értelmes:)
2008. nov. 1. 15:59
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

nem értem hogy miért divat h magatoknak akarjátok átszakítani a szűzhártyát. én inkább arra lennék büszke a pasim előtt h ő az első. Hát ő is jobban érezné magát,jobban is tekintene rád. a tampon nem szakítja át a szűzhártyád. kiváncsi lennék h hány éves vagy. amúgy teljesen mindegy h egy 20cm es uborkával átszakítod. akkor azt mondod h az uborkával volt az első?:D

attól még szűz vagy mert nem volt még nemi életed.

2008. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

a kérdésre válaszoljatok.és utolsó hozzá szóló nálam ez a divat.ha valami nem tetszik akkor nem ke írni hee.

nem ke ám írni ha nem a kérdésre válaszotok dicsak.

2008. nov. 1. 16:03
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
akkor úgy mondom h szerintem ne csináld. ha szereted a pasid akkor jó is h ő az első meg neki is nagyon jó. én még csak 15vagyok de van egy másfél éves kapcsolatom és ő vele vesztettem el. ez csak az én tanácsom..
2008. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
96%

Profi vagy? Megis, hogy érted el ezt a szintet? És minek lefeküdni egy olyan pasival aki állításod szerint se értelmes annyira, hogy észre vegye, hogy szűz vagy? HEEEE??

És szex előtt hogy tágítanád ki magad úgy hogy azt az okos férfi ne vegye észre?


Nem tudsz te semmit, csak azt hiszed! Döbbenet, hogy szégyen lett a szüzesség! Inkább könyvet olvasnál és a szellemi fejlődéseddel kéne foglalkozz mint azzal, hogy titkold el azt, hogy még szűz vagy!

2008. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"nálam nem.én profi vok és igaz a csávó se értelmes:)"

Miben vagy prof????Abban, hogy megjátszd, hogy már nem vagy ártatlan????Ennek mi a lényege???Én az első szeretkezésnél egyáltalán nem akartam megjátszani...Én mikor megismertem a párom elmondtam neki, hogy szűz vagyok. Azt mondta nekem, hogy ő sejtette, és nagyon büszke volt, hogy ő lehetett az első a életelben.

A csávó, akivel meg le akarsz feküdni nem értelemes.....csak gratulálni tudok, hogy életed első együttlétét egy hülyegyerekkel akarod eltölteni....


Lehet "profi" vagy, de az írásod alapján még éretlen vagy a szexhez!Tehát neked még nem ajánlom!

Petranova

2008. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
100%
Megint egy nagyon hülye kislány kérdését olvashatjuk!!!!
2008. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazán én sem értem ezeket a semmirekellő kérdéseket. A tinik kezdenek nem normálissá válni - tisztelet a kivételnek. Én fél éve élek nemi életet, eszembe sem jutott ilyen ostobaság hogy átszakítsam.Úristen. Hova süllyedünk? ezek a kapcsolatok, ahol az a fontos hogy egy uborkával átszakítsák a szűzhártyájukat a lányok, nem normális. Ahelyett hogy örülnél, hogy a párod veszi el, a szerelmed, otthon bohóckodsz egy élettelen tárggyal. nevetséges, szerintem olvasgass egy kicsit a szexről, meg úgy mindenről az élet terén. És még valami, nem tudod, ki mennyi idős, de a tisztelet mindenkinek kijár.
2008. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
ki nem szarja le!!!!a kérdésre válaszoljatok má hee
2008. nov. 1. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!