Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anno volt egy fiú, aki elég...

Anno volt egy fiú, aki elég durva volt velem (pettingnél) és most van egy barátom és ő nem érezte e szűzhártyámat. Szűz vagyok még? és a másik fiunál fájt nála meg nem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Istenem annyi ilyen kérdés volt máár.Újból és újból leírjuk.SZŰZ VAGY,mindaddig ameddig beléd nem hatolnak!
2008. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a gondom lenne hogy anno volt vagy 1000 + 1 kérdés ezzel kapcsolatban és most van egy ugyan ilyen kérdés, de nem tudom mit válaszoljak rá.

Talán ha leírom, hogy SZŰZ VAGY akkor hiszel nekem?

2008. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó köszönöm de attól ne én legyek már a szar....!!Csak kicsit megilyedtem és elégé gyorsan szerettem volan tudni...bocsánat......!!!!!és nagyon szépen köszönöm:)
2008. nov. 3. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
jah és azt még egkérdezhetem hogyha betette teljesen de ennyi volt...akkor?bocsi a sok hülye kérdéssel....
2008. nov. 3. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Idézem az első hozzászólót:

"mindaddig ameddig beléd nem hatolnak"

Akkor szerinted?

(2. voltam)

2008. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó köszönöm sokat segítettetek!!!!!!!!!!értek már mindent!!!
2008. nov. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!