Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy egy fiú...

Miért van az hogy egy fiú nála fiatalabb lányokkal jön össze vagy olyanokkal akik szüzek?

Figyelt kérdés

tehát a srác 17 a lány meg mondjuk 13

lehet h ő is szűz?


2010. jún. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2010. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vagy lehet, hogy könnyű rávenni dolgokra, zsarolni, kihasználni gyermeki lelkének érzékenységét. Az oroszlán is jól eljátszadozik az egérrel.
2010. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még szűz, és olyannal akarja elveszíteni aki szintén az. És hát lássuk be, 14 év és az felett manapság szűz lányt találni, vagy olyat aki még nem ért soha kukihoz, elég nehéz:) De az is lehet hogy a kis nunikra izgul:)
2010. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én úgy gondolom,h kell egy egészséges korkülönbség egy kapcsolatbe.én 15 voltam mikor összejöttem a barátommal,ő akk lett 19 :).de sztem teljesen más 4 év különbség egy 13 éves és egy 17 között.hisz a kiscsaj lehet még nem is menstruál,meg am is sztem 13 évesnek más dolgok vannak előtérbe egy kapcsolatot illetően.míg a 17 éves srácnak a szex nem az utolsó közt cammog,addig a lánynak lehet,h az a leglényegtelenebb dolog.bár sajnos mostanában elég ritka eset ez,de nálunk még így volt :)

pedig még csak 17 és fél éves vok

2010. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem eddig az egészséges korkülönbség azt jelentette, hogy én vagyok az idősebb, a barátom meg fiatalabb :)

Első barátom 14 volt, mikor én 16. Köztünk nem történt semmi, aztán 17 évesen lett egy 15 éves barátom. Most is vele vagyok.


Szerintem visszafelé is működik ez, és nem hiszem, hogy az itt a kérdésben lévő fiú szűz lenne, egyszerűen csak a kapcsolatok többségében a fiú idősebb egy pár évvel a lánynál.


20/L

2010. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert egy lány szüzességét elvenni, olyan mint sajátkezűleg betörni egy lovat.
2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

A második-harmadik után meg lehet ám unni azt is. Mert akkor már nem az lesz benned ami, hanem az, hogy várni... várni... aztán tanítani stb stb.


Én többet szűz lánnyal nem jövök össze, az egyszer fix.

Amúgy az az előnye lehet, hogy sokkal kisebb az esélye, hogy egy szűz lány valami replát hordoz (HPV, HIV, gomba stb) , mint az , akibe már ki tudja hányan meg hogyan meg hol (és mennyiért :D) voltak.


F21

2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!