Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy 4 év nemi...

Lehetséges, hogy 4 év nemi élet után csak most szakadt ki a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Mikor legutóbb együtt voltunk a barátommal vér távozott közösülés után. Azt hittem megjött a menzeszem, de azóta semmi vér nem jött belőlem, és a legutóbbi havimnak 1 hete lett vége. Lehet, hogy csak most szakadt ki a szűzhártyám? Amikor elveszítettem a szüzességem, akkor nem véreztem, és nem is emlékszem, hogy fájt volna.

Menjek orvoshoz, vagy fölösleges?

(Annyi kiegészítés még, hogy általában nuvaring hüvelygyűrűvel védekezem, de mivel 2,5 órával később raktam be a következő havi gyűrűt, hüvelytablettával védekeztünk most kiegészítésképpen!)


2010. jún. 22. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
ha a barátodnak akkora a farka mint a kisujjad, akkor igen, lehetséges.
2010. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen a 4 évből 2 év volt olyan, amikor rendszeres nemi életet éltem. Ha ez számít valamit...
2010. jún. 22. 18:05
 3/8 anonim válasza:
4%
Igen grat most vesztetted el!! Végül is nem ám az elsö alkalomkor hanem most!! És terhes is voltál és most vetéltél el! menj orvoshoz!!
2010. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
amikor felraktad a nuvaringet, nem tűnt fel, hogy nincs már 4 éve szűzhártyád??? komolyan nem értem a mai fiatalokat, annyira snassz odafigyelni a biológiaórán????
2010. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nőgyógyász.Képtelenség,h most vesztetted volna el:D A másik amire gondoltam a havi baj, de ha szerinted az sem akkor go doki.
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy csak túl heves volt a szex ;)
2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Előfordulhat még az is, hogy csak a szülésnél tűnik el teljesen, ezt a biológia órásnak mondom..... vagyis megeshet akár az is, hogy neki most történt meg ez. De az is lehet hogy valamit megsértettek. De a legjobb ha ezt egy orvosnak elmondod. Egyébként ha többször ez nem fordult elő és nincs folyásod akkor valószínűleg nincs gond. Viszont ha van folyásod ez bizonyos gondok oka is lehet.... de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2010. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó három HASZNOS választ! Akkor elmegyek majd orvoshoz, főleg azért is mert mostanában folyásom van...
2010. jún. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!