Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudom az első aktus...

Hogy tudom az első aktus időtartamát a lehető legnagyobbra növelni? (17 éves fiú)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy alakulnak a dolgok, hogy meg fog történni az első éjszaka. Félek, hogy az aktus igencsak rövid lesz. Tudok tenni valamit ez ellen? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyald ki előtte többször, párszor úgy, hogy amikor élvezne, hagyd abba, és félbeszakad.Utána megint, megint.A dugásnál pedig először te nyomod, utána ő ugrál, te nyomod, és így tovább....Így van időd közte pihenni.
2010. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb amit tehetsz , hogy előtte kivered.
2010. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne verd ki előtte.Akkor a szexet se fogod annyira élvezni, és a csajt se tudod annyira kielégíteni, mert nem lesz elég kemény.
2010. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bakker nem közvetlenül előtte gondoltam....hanem mondjuk aznap délelőtt , ha este csináljátok.
2010. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nowan válasza:
100%

Hosszú előjáték a lánynak, te pedig sűrűn változtasd a ritmust.

Jah és megint csak: végső esetben számold ki fejben melyik több: 56*87 vagy 65*78?

2010. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne az aktusra koncentrálj!!!

én megprobáltam 2jegyü számokat szorozni és5-6 percig birtam,az elsőre egész jó sztem.

18/f

2010. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy ment?
2011. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!