Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 15 éves csaj vagyok, ...

Én egy 15 éves csaj vagyok, és van egy 19 éves pasim, nagyon sokat beszélünk a szexröl s ö mindig felizgul. Ez elöny a jövöre nézve?

Figyelt kérdés
mind a ketten szüzek vagyunk
2008. nov. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha az neked előny hogy hamar el fog menni akkor igen^^
2008. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
94%

szia !

szerintem elöny mert jo ha megbeszélitek elöre a dolgokat hogy hogyan szeretnétek meg stb..

és az hogy felizgul az csak annak lehet a jele hogy kiván tégedet és hogy veled szeretne lefeküdni mer ahogy irtad idáig még nem volt akivel elveszitse és most veled szeretné !!!

kiván téged szeret téged akar ennyi szerintem !!!

2008. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem már maga az egy nagy előny, hogy meg tudjátok beszélni a dolgot.

azt viszont kicsit korainak tartom, hogy 15 évesen kezdd el a nemiéletet.

ha a párod igazán szeret tud még várni egy kicsit amig érettebb leszel.

tudom, hogy már most annak érzed magad, de ha most elkezdtek pettingelni,de semmi egyéb, akkor késöbb annál jobb lesz az élmény.

Baromi jó érzés tudni, hogy mivel izgatod fel a másikat.

és a társad iránti bizalom és tisztelet jele, hogy ha tudsz magadon uralkodni annyira, hogy ne lépj a következő szintre.

van is egy ilyen társasjáték.

az a neve "az érzékek kertje." (neten is megtalálható, csak ki kell nyomtatni és indulhat a játék.)

az egész arrol szól, hogy egymásnak örömet szerezzetek anélkül,hogy elmennétek.

hidd el egy hosszas játszadozás százszor eredményesebb, mint egy 10 perces menet.

plusz, mivel mindketten tapasztalatlanok vagytok ezzel rengeteget tanulhattok a másik testéről.

2008. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt lehet mondani hogy neke dmeg kicsit korai lenen bar a mai vilagba az idealis kor egyesek szerint a 13 bar nem ertek egyet evel visoznt a baratod mar epp olyan idoszabka van hogy mar lefekudhet valakivel en azt javasolnam ha szeretitek egymast es ha bizol benne es kb 1 ve mar jartok akkor szerintem meg egy fel ev es mar te sem leszel olyan kicsi es igy mind2 otoknek jo szerintem dehat mindnekinek mas a velemenye
2008. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!